Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit szólnátok hozzá, ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit szólnátok hozzá, ha a párotok pánikbeteg lenne?

Figyelt kérdés
2015. aug. 13. 23:09
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Semmit.
2015. aug. 13. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
csipaznam
2015. aug. 13. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
35%
Semmit. Én is az vagyok. Kezelhető.
2015. aug. 13. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

# 2 Mit "csipáznál" benne.

Kifejtenéd bővebben? :P

2015. aug. 13. 23:17
 5/13 anonim ***** válasza:
Lenne kit szeretgetni amikor rá jön a roham :P Azt csipáznám.
2015. aug. 13. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
84%
Nem biztos, hogy egyáltalán összejönnék ilyen emberrel.
2015. aug. 13. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
0%
6-os azért mert egy jó nagy marha vagy a...
2015. aug. 13. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
92%
Eleve nem is lenne a párom. Néhány hónapig elég volt egy pánikbeteg nővel ismerkednem, majdnem kikészültem tőle. Úgyhogy köszi, de nem!
2015. aug. 13. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
91%
Van pszichés beteg a családomban, egy is sok, és nagyon igénybe veszi az egész család idegeit, nem szeretnék még egyet a nyakamba venni, sajnálom.
2015. aug. 13. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
92%

# 7/9 Időpont ma 23:19 - Ajánlhatok egy jó pszichológust vagy pszichiátert? Igazából senkinek semmi köze hozzá, de én már az elején kiszúrom azokat a dolgokat, amik nekem nem fér bele, ezek a fajta problémák meg nem férnek bele. Megvan rá az okom, és nem érdekel, ha valakinek ez nem tetszik. Így is van vele bajom és imádkozom azért, hogy ha lesz gyerekem, ne örökölje, ami a családunkban jelen van. Természetesen ha mégis örökölné, megtennék mindent, hogy a lehető legjobb legyen, de nem halmoznám az élvezeteket azzal, hogy még a párom részéről is legyen valami ilyen, mert akkor dupla kockázat lenne. Hazudni meg nem fogok csak azért, hogy ne kapjak ilyen megjegyzéseket egy anonim oldalon vagy bárhol, idegenektől.

Nem, én nem jönnék össze ilyen emberrel, ez számomra egy nagyon fontos szűrő, amiből nem engedek.

2015. aug. 13. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!