Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A hétvégét nálunk tölti a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A hétvégét nálunk tölti a barátom, de nem tudom, mitvel tölthetnénk az időt, a szeretgetésen és a film nézésen kívül? Ötletek? (unalmas kis faluban lakom sajnos, és már csomószor sétáltuk végig, az is uncsi egy idő után) 19/L

Figyelt kérdés
2015. aug. 14. 17:52
 1/10 anonim ***** válasza:
Szex?
2015. aug. 14. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
89%

nincs valami erdő vagy valami arra,amit be lehet járni? én imádtam a falukban hogy lehet sétálni végtelenül,és nyugodt meg szép.

vagy valami rétféle ? leülni piknikezni :D simán jó csak

nyáron 40 fokba nem túl ideális

2015. aug. 14. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
8%
Nézzétek meg a szomszéd disznaját.
2015. aug. 14. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Esetleg főzhetnétek/süthetnétek valamit. Ha van valami hely, ahol nyugodtan meg lehet inni egy üdítőt, kávét, stb..., nézzetek be oda. Strand a környéken? Este egy grillparti a barátokkal (pl az udvarban)?

Remélem, tudtam segíteni! :)

2015. aug. 14. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Rétre és piknikezésre én is gondoltam, csak ahhoz meleg van. :D meg nagy ott a fű, ritkán kaszálják.
2015. aug. 14. 18:07
 6/10 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy a jó barátaink, haverok tőlem messze laknak, itt a faluban nincsenek barátaim. Gondoltam rá, hogy elkellene hívni őket és sütögetni az udvarban.
2015. aug. 14. 18:10
 7/10 anonim ***** válasza:

Szex a falu határában szénaboglyában :))) ?

Komolyra fordítva a szót:

Szalonnasütés az udvarotokon este.Kártyázzatok,beszélgessetek,szexactivity(jókat lehet nevetni),együtt sütni,főzni valamit,biciklizni,tollasozni az udvaron,vízipisztolyozni egymást ebben a hőségben.

2015. aug. 14. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
mindenkinek köszönöm az ötleteket! :D
2015. aug. 14. 18:19
 9/10 anonim ***** válasza:
Minden nap séta majd utána tisztára nyalatod vele a talpaidat, nekem bejönne
2015. aug. 14. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Mezítlábas séta a szalmabálák közt és közben erotikus fotózás. :D
2015. aug. 14. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!