Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van az hogy a mai...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az hogy a mai férfiak nem tudnak érzéki élmény nyújtani? ( TISZTELET A KIVÉTELNEK, bár én még nem sok ilyennel találkoztam)

Figyelt kérdés
Eddig életemben egy embernél éreztem ezt, azóta soha senkinél miért van ez? Ezalatt nem csak szexuális dolgokra gondolok, hanem minden egyéb fizika vagy lelki dologra!

2015. aug. 16. 14:00
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
71%

Véletlenül nem azt akartad írni, hogy a mai emberek? Mert a nők se jobbak ilyen szempontból.


Amúgy meg honnan gondolod, hogy régen jobb volt? (hiszen azt írtad, hogy a mai férfiak)

2015. aug. 16. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
33%
Szerintem fordulj orvoshoz.
2015. aug. 16. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
67%

Kevésbé válogass külső alapján,ne csa kizárólag a legjóképűbbekkel állj csak szóba,és máris sokkal sokszínűbben fogod látni a férfiakat,ha megismered őket és nem csak felszínesen ítélkezni kell...

24/F

2015. aug. 16. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
63%
Mert azt ki kell érdemelni. ;)
2015. aug. 16. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 A kérdező kommentje:

Ha hiszitek ha nem nem a külső alapján "választok" valakit a legutóbbi kedves férfi külsőleg nem volt egy Adonisz, viszont kedves és intelligens ember volt, viszont abszolút nem volt érzéki!

Köszönöm az eddigi válaszokat

2015. aug. 16. 14:09
 6/27 anonim ***** válasza:
66%
Mert a nők sem.
2015. aug. 16. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
88%
Eddig hány férfi volt akinél nem tapasztaltál ilyet?
2015. aug. 16. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 A kérdező kommentje:
4-5
2015. aug. 16. 14:39
 9/27 anonim ***** válasza:
Hmmm... Nem gondolod hogy ekkora minta nem elég ilyen következtetések levonására?
2015. aug. 16. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:

Kérdező:

Talán mert nem mindenki egyforma. Valaki tud romantikus lenni, valaki viszont nem. Ezt el kell fogadni. Ugyan így a nőknél is. Honnan veszed, h minden nő romantikára vágyik, vagy azt szereti? Rengeteg az olyan nő, aki nem romantikus alkat... Foggalmam sincs, h honnan vetted ezt az elméletedet, h "kötelező" a férfiaknak érzékinek lenni...

Én is mindig romantikus nőnek tartottam magam. A jelenlegi párom abszolút nem érzéki, vagy ha igen, akkor minimánilis szinten. És nem zavar!!!! MERT ÖNMAGÁÉRT SZERETEM és nem egy más valakiért! Nekem így tökéletes!

2015. aug. 16. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!