Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van valaki hasonló helyzetben,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van valaki hasonló helyzetben, hogy elmúltál már 16 és se barát/barátnő se csók se semmi?

Figyelt kérdés

Ha igen írj egy kicsit részletesebben, hogy te hogyan éled meg vagy vágysz-e már rá és, hogy te miben látod az okát.


Kort és nemet is írj!


2010. márc. 9. 18:04
 1/9 anonim ***** válasza:

én vágyok rá, de nekem se volt még sajnos senki... :S


18/f

2010. márc. 9. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

volt már barátnőm de nem volt nagy kunszt, semmi se volt az kicsi voltam még hozzá minden alkalommal


komoly kapcsolatom nem volt, ennek én abban látom az okát, hogy mindig fülig szerelmes lettem egy lányba, és leszartam a többit, arra koncentráltam, de akkor még kis bénácska voltam, én sem jártam volna magammal ha visszagondolok, de most már nem vagyok kis bénácska, és bírnak a csajok meg minden:D

2010. márc. 9. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nekem, se volt még egyik sem.. :S 17/F
2010. márc. 9. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Nekem 18 évesen volt az első csók, a lányt egy hatalmas véletlennek és a tesómnak köszönhetően ismertem meg. Az is olyan volt, hogy nagyon érett már az a csók, de ugye mivel nekem még korábban nem volt ilyesmiben tapasztalatom, nem kezdeményeztem (nagy hiba volt!!!:O) és végül, amikor elbúcsúztunk, akkor jött össze... szép volt, jó volt... azóta egyszer láttam a lányt...


Kívánom, hogy hasonlóan kellemes élményekben legyen részed!^^


18F

2010. márc. 9. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Hajjaj, akkor en mit szoljak nagy szamar letemre? :)

Na de hat majdcsak jon mar vki lassan! :)

19/l

2010. márc. 9. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:

Én szívesen ismerkedek emberekkel.

19/f

Csak írj egy levelet.

2010. márc. 10. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

17/L

Nekem se volt eddig barátom ( 5.be volt akivel 5napig telefonáltam sztem ez nem volt járás mert nem is taliztunk)

És decemberbe jöttem össze egy sráccal akire fél évet vártam mert egy r..banc lenyúlta -.-" perxe nyáron is "együtt voltunk" mert elvileg dobta a csajt de akk szakítottunk :S:S most vele vok és nyárig nekem se volt semmi csók se barát

De miokr megtörtént nagyon jó volt :) szal sztem ne keseregj majd eljön az ideje ;););) meg kell találni a megfelelő személyt ha vki azzal piszkál h ciki stb...Sz.rd le mert nem az!!!

am én még szűz vok szal sztem ez se az...

és ennek nincs semmi oka...nem jött el a megfelelő ember :)

2010. márc. 11. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:

Nekem se volt még senkim, sajnos...

Van/volt egy jó barátom (lány), akinek bevallottam, hogy belezúgtam, azóta nem beszéltünk... Most is érzek vki iránt ilyet, aki nemrég lezárta/csak akarta lezárni kapcsolatát, akivel beszéltünk ilyenekről, elmondta h a múltkor smároltak a volt pasijával, azóta kicsit megtorpantam...


Nem vagyok valami kezdeményező típus, igazán bulikba se járok (nincs hová, nem hívnak (szilveszterezni hívtak csak), nem az én világom ez az állatkerti stílus, ami most van...


Még én is várok az igazira, de legalábbis az elsőre biztosan... Eddig se csók, se semmi...


16/F

2010. márc. 14. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Nekem 16 evesen volt az elso igazi csok. De elegge elsiettem h mar essek tul a dolgon, es jol at is ba''ot a srac. Hat ayűzota ayer jobban megvalogatom h kivel es mit:)

19/l

2010. márc. 14. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!