Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A barna hajú lányok tényleg a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barna hajú lányok tényleg a leghelyesebbek?

Figyelt kérdés
2015. aug. 19. 15:44
 1/7 anonim ***** válasza:
valakinek biztos
2015. aug. 19. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
58%
Top hülye kérdések közé rakja be vki, köszönöm. :) Vagy még nincs megnyitva a hülye kérdések kategória?
2015. aug. 19. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Barna hajú ne viccelj már az a legjobb. Nekem a barátnőim közül majdnem mindenkinek , barna haja , barna szeme volt. Mindig meg szívom a barnákkal, azok a gyengéim egyszer ők fognak a sírba tenni. De nem érdekel a barnákért élek halok.
2015. aug. 19. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Ez köztudott!


[link]

2015. aug. 19. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Nem.


De én pl egy szőke srác vagyok, akinek a barnák jönnek be a legjobban. Viszont szinte minden jó barátom barna vagy fekete hajú és nekik meg a szőke nők tetszenek a legjobban.


Magyarországon nőként szerintem a legszerencsésebb szőkének lenni, mert azzal lehet a legjobban felkelteni a férfiak érdeklődését.


23/F

2015. aug. 19. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Szerintem meg olyan mindegy, milyen a hajad színe, annyi a lényeg, hogy passzoljon hozzád, a stílusodhoz. Az arcod szépsége nem ettől függ, meg a kisugárzásod ereje sem. Összességében nézzél ki jól, azt' kész.

(Nem vagyok fiú/férfi, ha ez számít.)

2015. aug. 19. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
A szőkék legfeljebb ritkábbak. Én barna hajú és barna szemű lány vagyok, és sok helyes kék szemű és barna hajú srác van, de valahogy a barna fiúk jobban vonzanak. Tudom itt a lányokról szól a kérdés, de fordìtott esetben ez így van nálam.
2015. szept. 6. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!