Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek tetszik neki vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek tetszik neki vagy csak barátkozni akar? 18l

Figyelt kérdés
Szóval komoly kapcsolatotom még nem volt mindig csak ismerkedtem. Tetszik egy férfi idősebb tőlem 7 évvel. Ha elmegyek előtte mindig köszön nekem, aztán mondja hogy mennyek oda hozzá, mindig megkérdezi hogy vagyok mi ujság velem. Mindig meg hiv egy teára bár én még nem fogadtam el tőle. Minden egyes alkalommal le állit ha lát szerintetek tetszik neki vagy csak udvarias velem mert tudja nekem ő tetszik szerintetek ?
2015. aug. 19. 15:57
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Érdeklődik felőled hogy hogyan vagy. Tetszel is neki, mert meg akar hívni. De te meg ne utasítsd akkor vissza fogad el.
2015. aug. 19. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Már persze ha te is szeretnéd...
2015. aug. 19. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Ezt nehéz megmondani. Várj, hátha történik valami egyértelműbb dolog.
2015. aug. 19. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Meg kéne már tanulnotok lányok a férfiak SOHA nem akarnak barátkozni 1 nővel, ha nem ismerik alapjáraton és leszólítják sosem barátkozási szándékkal teszik !


Inkább az a kérdés, hogy megakar dugni vagy hosszabb távú kapcsolatban gondolkozik.

2015. aug. 19. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Az igazság hogy az egész beszélgetés köztük mindig 3 perc, maximum 5 perc .Mindig rohanok és akkor állit le.. amikor a hajam se jó és a ruhám se ezért inkább én mindig lépek...

De azt tudom hogy ha beszélünk mindig mosolyog és ismétli a kérdéseit többször is szerintetek zavarba van olyankor?

2015. aug. 19. 16:07
 6/9 A kérdező kommentje:
Na kedves utolsó.akkor honnan tudom hogy csak meg akar dugni ez is érdekel... :)
2015. aug. 19. 16:08
 7/9 anonim ***** válasza:
Az majd, ha elfogadod a teát kiderül :))
2015. aug. 19. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Itt olyan vicces emberek vannak .. .. :)
2015. aug. 19. 18:41
 9/9 anonim válasza:
igaza van... az előttem szóló arra akart rávilágítani, hogy a beszélgetés közben (teázás közben) hogyan tereli a szót, mit akar kihozni... ne legyél már ennyire naiv.
2015. dec. 27. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!