Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek, hogyan találhatok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek, hogyan találhatok meg valakit, hogyha csak annyit tudok, Budapesten a X-kerületben lakik és tudom hogy néz ki?

Figyelt kérdés
A puszik.hu társkeresőn ismerkedtem meg vele, először ő írt rám és azt írta helyes vagyok, illetve elhívott egy romantikus sétára. Én mondtam neki, hogy csak szeptemberben tudunk találkozni, mert ott fogok továbbtanulni.Tegnap írtam egy pár dolgot magamról, aztán megkértem meséljen magáról. Ma reggel olvastam az üzenetét, hogy kérdezzek mi érdekel, de ekkorra már törölve volt a profilja. Légyszíves segítsetek, olyan aranyos lánynak tűnik. Egyébként Tamy néven volt fenn, nem is tudom ez lehet a keresztnevének a becézése?

2015. aug. 19. 19:46
 1/5 anonim ***** válasza:
Ezért kell lementeni a képeket.
2015. aug. 19. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Igen, már én is sajnálom, hogy nem mentettem le de nem tudhattam előre... most egyenlőre a x-kerületben lévő középiskoláknak nézem át a látogatói. Légyszíve adjatok tippeket! Vajon mért törölhettem magát, ha előtte üzent nekem?
2015. aug. 19. 19:55
 3/5 A kérdező kommentje:
* látogatóit, légyszíves
2015. aug. 19. 19:56
 4/5 anonim ***** válasza:
Vörös hajúak, kék szeműek, szeplösök csoportba írd ki.
2015. okt. 1. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Vagy kamu profil volt és törölték, vagy csak így akart téged lerázni
2015. okt. 27. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!