Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Éreztessem vele, hogy mennyire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Amy987 kérdése:

Éreztessem vele, hogy mennyire oda vagyok érte, vagy inkább tartsam meg a keletkezett távolságot? 18/L

Figyelt kérdés

Már három hónapja nem beszéltem ezzel a fiúval (26 éves),és most megint találkoztunk. Igazából én akartam a találkozást, mert hiányzott. Megőrülök,ha a közelemben van,és legszívesebben rángatnám azonnal az ágyamba. Viszont itt van a baj: semmi komolyat nem akarok tőle,csak kell nekem. Normális ez,mert én nem érzem annak?

Mellesleg van barátom,aki a világ egyik legaranyosabb fiúja (19 éves). De ő még sosem volt rám ilyen hatással.



2015. aug. 22. 11:58
 1/5 anonim ***** válasza:
ha kell neked, akkor először dobd ki a mostanit. Ha viszont hosszú távra tervezed a mostani kapcsolatot, úgy kerüld mint a leprást.
2015. aug. 22. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Az ilyen nő úgysem bír a vérével, előbb-utóbb megdugatja magát az álompasival. Meg a következővel, meg a következővel, meg a következővel.


Kérdés, van-e annyi gerince, hogy előbb dobja a másikat, vagy csak gyáván a háta mögött csalja?

2015. aug. 22. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Úgyis megdugatod magad vele. A barátoddal pedig nem sokáig maradsz együtt, ha aranyosnak tartod.
2015. aug. 22. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Annyival minimum tartozol a barátodnak, hogy őszinte leszel vele. Aztán szerintem add a kezébe a döntést, és add meg neki a lehetőséget arra, hogy olyan lánnyal legyen, aki nem más után sóvárog. Nem ismerem a barátod, de szerintem ennyi minden embernek jár.
2015. aug. 22. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ékes példája annak, amit mindig is mondtam; az emberek 98°%-a nem a megfelelő partnerrel van együtt. Legalább most láthatod, milyen hatással tud rád lenni egy férfi, és rájössz, hogy semmi keresnivalód a barátod mellett.
2015. aug. 23. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!