Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk, hogy álltok a témával?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, hogy álltok a témával?

Figyelt kérdés

Ugye mindig hangoztatjátok, hogy a természetes lányokat szeretitek, ne legyen rajtuk sok smink, stb.

Nade ha valakinek pattanásos az arca, nem pedig gyönyörű, hibátlan bababőrű (és hiába tesz meg mindent az ellenkezőjéért, semmi eredménye), és ha nem fedi el valamivel azokat, akkor igénytelen...

Ha ilyen esetben szépen, igényesen van kisminkelve, lealapzva az arca (nem egy kiló vakolat, ami 2km-ről virít, hanem amit azért nehéz kiszúrni, hogy van rajta alapozó, mert ilyen is van), azzal hogy álltok?

Nyilván nem ez a tiszta ragya az egész képe, csak azért több mint egy szépségkirálynőnek.

Pattanás vagy alapozó?



2015. aug. 22. 12:41
 1/3 anonim ***** válasza:
A természetesnek tűnő sminkkel szerintem senkinek sincs baja, csak ne legyen a sminknek mű hatása.
2015. aug. 22. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
én nagyon természtességpárti vagyok, de a natur smink belefér. Ha normál bőre van akkor nyugodtan lehet smink nélkül is. Én azt fogom preferálni amelyikben ő jobban érzi magát, mert nyilván az a fontos.
2015. aug. 22. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Leginkább nekem is a természetes lányok tetszenek, de egy kis alapozó belefér, hogy elfedje a pattanásokat.

Amúgy meg nem tartom igénytelennek, azt, aki pattanásos.

2015. aug. 22. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!