Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Összejönnél-e egy olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Összejönnél-e egy olyan emberrel, akinek az elôzô párja meghalt, és gyakran beszél róla, gyakran kimegy hozzá a temetôbe?

Figyelt kérdés

A: Igen, ki is mennél vele a temetôbe, és beszélgetnél vele az elôzô párjáról.


B: Igen, de kérnéd, hogy ha lehet, ne sokat beszéljen neked róla.


C: Nem


Indokoljatok is!


Elméleti kérdés, nem tanácsot kérek.


2015. aug. 23. 21:41
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Ha úgy érzem, nem tudok nélküle meglenni, akkor B. Ha ez nem ilyen erős, akkor C.
2015. aug. 23. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
65%

Attól függ. Ha mondjuk évente egyszer-kétszer, mondjuk halottak napján, a születésnapján kimegy hozzá, ha néha szóba kerül, akkor nem lenne gond.

De ha állandóan ő jutna eszébe, mindig róla beszélne, hetente, havonta kijárna a sírjához, akkor semmiképp. Nem akarnék második lenni egy kapcsolatban, még ha az előző párja már nem is élne.

2015. aug. 23. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
42%

"gyakran kimegy a temetőbe"


ez nálam kizáró ok. Azt gondolom, hogy "élők az élőkkel holtak a holtakkal". Az nem baj, ha gondol rá vagy beszél róla, ha úgy érzem, hogy kellően fontosak vagyunk egymásnak, de a temetőbe járkálás nálam nem férne bele.

2015. aug. 23. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
90%
A
2015. aug. 23. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Szerintem elfogadhato ha beszel a fajdalmarol es semi kivetni valo sincs abban ha akarhanyszor is kimegy a temetobe. Biztosan nagyon megviselte a dolog, ami idovel biztosan enyhulni fog, de mivel en nem ismernem az elhunytat, ezert nem kisernem ki a temetobe.
2015. aug. 23. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
D Minden embernek szuverén joga az emlékeivel élni és hozzá kapcsolódni. Ha meg mellé rendeltek odafent egy másik embert annak szerintem nem okoz problémát. De szerintem az adott emberhez való temetőbejárás az kizárólag arra tartozik aki ki akar oda menni. Ott szerintem más embernek nincs keresnivalója.
2015. aug. 23. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
93%
Attól függ. Mi az, hogy gyakran beszél róla, és hogy gyakran megy ki? Ha azt érezném, hogy még mindig őt szereti, és csak őt, és a viselkedése túlmutat a normális gyászon, akkor nem jönnék össze vele. Élő asszonnyal még csak-csak meg tudok harcolni, de halott asszony emlékével biztos nem. És nem is akarok.
2015. aug. 23. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Nem jönnék össze vele.
2015. aug. 23. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Persze!

1.) Rohadt sok a fekete cuccom.

2.) Szeretem a fekete humort.

3.) Halott ex mar nem szolhat bele a kapcsolatba!

3.) Temeto? Nincs ertelme oda menni. A halott mar a mult. Foglalkozz az elokkel. Ezt az uzletben ugy fogalmazzak meg, h Just in time. Megfelelo idoben van erteke valaminek.

4.) Ja , csak elmeleti a kerdes... :D Az emberolest a torveny bunteti :D

2015. aug. 23. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
A
2015. aug. 24. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!