Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Én 33/F, Ő 22/N, szerintetek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én 33/F, Ő 22/N, szerintetek?

Figyelt kérdés

Igazából nem 11, hanem inkább 12 év van köztünk, mert Ő nem rég töltötte be a 22-t, én meg nem sokára 34 leszek.


Kezdem elölről:


Még gimiben volt életem leghosszabb kapcsolata, majdnem 3 évig tartott az első nagy szerelem.

Utána mindig minden kapcsolatomat ahhoz mértem, számomra az volt az "etalon".


A 20-as éveimben számtalan kapcsolatom volt, de egyik sem tartott egy-másfél évnél tovább.

Igazából az összes kapcsolatomban ahogy a kezdeti lelkesedés alábbhagyott, már néhány hónap után tudtam, hogy nem ő az igazi, nem vele fogom leélni az életemet, nem éreztem azt, mint a gimis szerelemnél, de mindig halogattam a szakítást, hátha jobb lesz...


Ez így ment 28 éves koromig, amikor is elhatároztam, hogy ha nem érzem "azt", akkor nem húzom tovább az időt és lépek, hiszen 30-hoz közeledve már nem ragadhatok bent egy rossz kapcsolatban évekre, mivel családot szeretnék.


Utána 4 évig nem is volt 1-2 hónapnál hosszabb kapcsolatom.

Majd 32 évesen találkoztam a mostani párommal, aki akkor még csak 20 éves volt.


Magam sem gondoltam volna, hogy egy nálam több, mint egy évtizeddel fiatalabb nőben találom meg a társamat, hiszen mindig velem egykorúakkal voltam (+- 2-3 év).

Már több mint féléve együtt is élünk és tényleg nagyon jól megvagyunk, szeretjük egymást.


Róla tudni kell, hogy az átlagnál sokkal érettebb.

Egyetemre jár, mellette dolgozik, sportol (mint én), nem baszkurálja állandóan a telefonját, nem shopingolással tölti a szabadidejét, stb.


Számomra Ő a tökéletes nő, megtaláltam benne a lelki társamat, már nem a gimis kapcsolatom az "etalon", hanem a mostani.


De.


Én már nagyon szeretnék családot alapítani, gyerekeket, úgy gondolom, hogy benne vagyok a korban, az egzisztenciát is megteremtettem hozzá, stb.


(Itt jegyezném meg, hogy nem a pénz miatt van mellettem, mert egyrészt az ő családja sokkal gazdagabb, másrészt meg éppen már közel 1 éve voltam munkanélküli, amikor megismerkedtünk és épp a szüleimnél laktam, mert a saját lakásomat ki kellett adnom.)


Viszont Ő teljesen érthetően előbb be szeretné fejezni az egyetemet és elkezdeni dolgozni, kicsit kipróbálni magát a szakmájában.

Nem egy karrierista típus, neki is a család az első, de nem ennyi idősen.


Sokat beszélgetünk erről és mindig oda jutunk ki, hogy bár az esküvőre nem kéne várnunk, már ma hozzám jönne, de a gyerekekre még vagy 5-6 évet.

Ez nekem nagyon soknak tűnik.


Szerintetek mit csináljak?

Hagyjam el életem nagy szerelmét és keressek valaki velem egykorút, akivel már hamarabb lehetne családom?

Ha meg 5-6 év múlva kitalálja, hogy egy ilyen vén f4sztól nem akar gyereket és inkább keres valakit, aki vele egykorú?

Hosszú távon működhet egy ilyen kapcsolat, ahol ekkora a korkülönbség?



2015. aug. 24. 01:56
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha nem tudod megvárni, nem is szereted. Amikor randira hívtál egy 10 évvel fiatalabb csajt, elfogadtad a vele járó dolgokat. Más életszakaszban van, mint te. Az ő életét derékba törné, ha most szülne - és ami a lényeg, nem is vágyik még rá! - , a tiéddel semmi rossz nem történik, ha 5-6 év múlva lesz gyereked. Addig foglald le magad mással. A fiatalabb partner nem csak örömökkel járhat, valamit valamiért. Mellesleg ez a "korához képest érett" annyira önámító szöveg, hogy már leírni is vicces. Amit leírtál róla, az alapján teljesen normális huszonéves, nem az átlagnál éretlenebb plázacicákat kell etalonnak venni.
2015. aug. 24. 02:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Mumusan ***** válasza:

1-el értek egyet.

Ez olyan akár a rulettasztal, az esélye megvan hogy nyerj.

2015. aug. 24. 05:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Szerintem teljesen reális a dolog, ha végig gondolod. Megvan a maga buktatója, de nem így kell hozzáállni... ha úgy érzed, ő az akivel el tudnád képzelni, akkor, várd be. Ő teljesen jó korban lesz a gyerekvállaláshoz 5-6-7 év múlva és te is.

Sejtem, hogy az a félelmed, hogy mi van, ha az egyetem alatt v a vége felé összejön mással és te belefeccöltél ennyi évet. Ha igazán szeret a lány is téged, akkor még 5 év múlva sem egy vén f4sz leszel neki, hanem a szerelme, párja.

Nézd erre mondom, hogy te akár 10 év múlva is teljesen jó korban leszel az apasághoz. Azért egy férfi másabb, mint egy nő.

Nálatok nem ketyeg a biológiai óra olyan szinten, mint egy nőnél.

Szóval szerintem ha igazán szereted,akkor várd be, az egyetem elvégzése után eljegyezheted rá pár hónappal megtarthatjátok az esküvőt. A baba pedig általában nem elsőre jön össze, azért kell pár hónap/év hozzá. (persze vannak kivételek, de én most a nagy átlagról beszélek) Ha így számolsz kb. reális az egész az 5-6 év.


30N

2015. aug. 24. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

A kor nem szamit a szerelemben. EN is ilyen helyzetben vagyok, 22L vagyok, es evek ota szerelmes vagyok egy pasiba, aki iden lett 34 eves. Nalunk a helyzet az, hogy en hiaba hozzamennek felesegul, o ne akarja lekotni magat.

Figyelj, 22 evesen egyaltalan nem korai csaladot alapitani, ha o szeretne, akkor szerintem semmi akadalya. Ha befejezte a tanulmanyait (ami gondolom meg par ev), akkor miert ne!

Erezni fogod!

22L

2015. aug. 24. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.


Átgondoltam a dolgot (ezerszer), igazából van egy félelmem, hogy mire odakerülnénk, hogy gyereket vállaljunk, addigra már túl öregnek fog tartani az apasághoz és lelép...


De azt hiszem, ezt a kockázatot vállalnom kell, hiszen ha pár éven belül szülne, akkor is leléphet 5-6 év múlva, akár 2-3 gyerekkel is.

2015. aug. 25. 18:57

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!