Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! Szerintetek nagyon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Szerintetek nagyon csúnya a fenekem és a combom?

Figyelt kérdés

Ha barátnőtök így nézne ki akkor előfordulna, hogy nem kívánnátok meg, esetleg kiábrándulnátok belőle?


[link]



2015. aug. 24. 11:58
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
64%
Szerintem egyáltalán nem csúnya. Sok nő ilyen, ha valaki a feszes babapopsihoz ragaszkodik ott valami egyéb gond is van (pl. álomvilágban él). Vannak olyanok is, akiket ez nem zavar egyáltalán, szóval emiatt ne érezd magad rosszul! Amúgy minden férfi tökéletes kockahas? Illetve te csak a kockahas kigyúrt férfiakat nézed meg? Talán nem...
2015. aug. 24. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
40%
eléggé tiszta narancs bőr
2015. aug. 24. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
72%

Remélem nem baj, ha én is válaszolok, mert nő vagyok. Szerintem nem csúnya egyáltalán, max. picit narancsbőrös. Amúgy meg ahogy én elnéztem a strandon, a nők 95%-nak ilyen, csak annak nem aki tényleg odafigyel az étkezésére és rendszeresen sportol.

Én sem vagyok sportos, meg nem táplálkozom kifejezetten egészségesen és nagyon minimálisan már nekem is látszik. Férjemet nem zavarja, mert örül, hogy felszedtem pár kilót, viszont én magam miatt úgy döntöttem, hogy elkezdek sportolni, mert engem zavar.


26/N

2015. aug. 24. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
16%
Hát én rába-szarintanék egy akkorát, hogy belerengene.
2015. aug. 24. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
48%
Attól függ hány éves vagy. Ha 20 akkor elég gáz. Ha 40 akkor még jobb is az átlagnál. 43f
2015. aug. 24. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
71%
Ha zavar akkor tegyel meg mindent azert, h ne legyen ilyen, ha utana is marad, akkor legalabb elmondhatod, h te mindent megtettel a cel erdekeben. Egyebkent nem veszes de mindig lehet jobb. :)
2015. aug. 24. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
71%
Mindenkin van narancsbőr manapság, nagyon ritka akin nincs. nem gond.
2015. aug. 24. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
62%

Ha ülő munkát végzel és nem sportolsz, nem csoda, hogy így néz ki. Nem szép, de elmegy.

Nekem is van narancsbőröm, de csak a fenekem alján eg y pici, igaz heti 3-4-szer edzek.

Igyál kevesebb kávét, több folyadékot, mozogj és javulni fog.

42/N

2015. aug. 24. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
42%
Úhhh.... Jobbak vannak a Széchenyi termáljában. Pedig ott az átlag életkor 60 felett van.
2015. aug. 24. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
29%

A 60 eves anyamnak feszesebb a combja. Szoval ezt a fotot asd el jol es ne mutogasd magad ruha nelkul fenyben.

Dietaznod kellene: no liszt no cukor.

2015. aug. 24. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!