Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok ti járnátok olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok ti járnátok olyan fiúval aki néptáncra jár? Nekem megtetszett a néptánc és nem lesz baj, ha megtudná egy csaj, hogy oda járok?

Figyelt kérdés
2015. aug. 24. 19:26
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Nem gáz, nyugi.

20/l

2015. aug. 24. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

A néptáncosok jól néznek ki és az tök jó kardió edzésnek is, tovább bírják a szexet ;)

26/N

2015. aug. 24. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Nekem tetszene, ha a barátom néptáncolna.
2015. aug. 24. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

ez a "tovább bírják a szexet a kardio miatt" dolog elég gáz felfogás!

semmi jelentősége hogy kardiózik-e vagy sem, a lényeg hogy ne legyen 100 kg és ne legyen 40 kg. ennyi. mert attól hogy valaki 70 meg 80 kg az még nem biztos hogy kardiózik, csak nem eszik meg nem iszik sok szemetet. amugy hát fiú néptánc, manapság már NAGYON nem divat. de attól még nem feltétlenül gáz :D

viszont a kardiós dolgot felejtsd el, baromság.

2015. aug. 24. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Párom 70 kiló, de semmit nem mozog és nem is bírja annyira, mint egy edzésben lévő ember, szóval nekem ne magyarázz...
2015. aug. 24. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Miért ne lenne divat fiúknak a néptánc, sokan járnak.
2015. aug. 24. 20:02
 7/12 anonim ***** válasza:
Szerintem is nagyon számít a szexuális életben is az általános erőnlét és állóképesség, nem beszélve arról, hogy annak aki táncol, lovagol stb., van egyfajta olyan mozgáskultúrája és mozgáskoordinációja - többek között olyan csípőmozgása - ami az ágyban sem jön rosszul. :-)
2015. aug. 24. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:
Szerintem egyáltalán nem gáz, sőt! Nekem nagyon tetszenek az ilyen fiúk.:) 16/L
2015. aug. 24. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Én örülnék egy ilyen pasinak.
2015. aug. 25. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

4/9 az ilyen felfogások miatt van nehéz helyzetben sok népi együttes. A néptánc ugyan olyan, mint bármelyik sport, nem divat kérdése.

Nem olyan fikúknál sem, mintha valami balettról lenne szó, de még az sem ciki.

A néptánc jól is áll a legtöbb fiúnak és igazából szerintem nekik van a nehezebb dolguk, hisz nekik kell csapásokat tanulni és ismerni a táncokat, hogy a lányt tudják vezetni.Nem ciki a néptánc :)

2015. aug. 29. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!