Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Feltétlenül tudnia kell a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Feltétlenül tudnia kell a szüleimnek, hogy kivel találkozom 19 évesen?

Figyelt kérdés
Nem randizhatok, mert anya szerint ez ostobaság, minek is lenne szükségem a "fiúzásra". Nemsokára máshol fogok lakni az egyetem miatt, de tuti nem fogok beszámolni nekik, hogy hol mikor kivel találkozom, sőt, arról sem kell tudniuk, ha lesz barátom. Jól tanulok, nem járok bulizni, nem iszok, semmi ellenvetésük nem lehetne.
2015. aug. 26. 09:05
 1/8 anonim ***** válasza:
22%

Épp ideje lenne rájönnie a szüleidnek hogy felnőttél.

Nem, nem kell feltétlenül tudnia, hiszen felnőtt vagy, de azért a kapcsolatotokban nem árt ha nyitott a dolog.


Persze ha ez nem megy a csökönyösség miatt...

2015. aug. 26. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
83%
Nem, úgyis csak (elnézést a kifejezés miatt) hisztizne. Ezt kéne megérteniük már a szülőknek, hogy hiába tiltod a gyereket bármitől is, ha akarja, a tiltás ellenére akkor is fogja.
2015. aug. 26. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
82%
Jajj, még egy "anya", aki 50 évesen is a szoknyája mellett akarja tudni a lányát, csakhogy ne maradjon egyedül... igenis fiúzzál! Az oké, hogy a szüleid dirigálnak, HA ők fizetik az egyetemet, de vigyázz, mert az ilyen szülő elképesztően ért az érzelmi zsaroláshoz, és ha nem figyelsz oda, elintézi, hogy 30 évesen is vénlány legyél, és hiszti van, ha munka/iskola helyett máshová is elmész...
2015. aug. 26. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
91%

Az anyád ostoba! Hány éves? Téged a gólya hozott, vagy ő szült? Semmi köze hozzá, legfeljebb tanácsot adhat, de azt is óvatosan!

Kérdezd meg tőle, neki miért volt szüksége fiúzásra? Mert gyanítom, nem valamelyik gólya az apád. :) Ne mondj el neki semmit! A fene megeszi az ilyen hülye szülőt...

2015. aug. 26. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
100%

Engem még buzdítanak is rá😂😀

18/l

2015. aug. 26. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Mumusan ***** válasza:

Ideje lenne elengedni a köldökzsinórt...

Egyetem alatt, 110 km-re, anyám azt se tudta hogy hol alszom :) Nemhogy a pasiügyeket ..

2015. aug. 26. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
0%
Nem kell tudnia. De neked sem kell 19 évesen az ö nyakán élösködnöd. Költözz el, tartsd el magad. Ennyi.
2015. aug. 26. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 omba ***** válasza:

Én mindegyik gyerekemről tudom/ tudtam, hogy mikor kivel találkozik, de soha nem kérdezem, és főleg nem kommentálom.

Olyat meg kiváltképp nem mondanék, hogy "erre nincs szükségük" - hogy a tökbe ne volna?

Normális felnőtt embereket szeretnék látni, a boltba is el kellett engedni egyedül, a párkapcsolatában meg főleg nincs helyem.

Néha melléfogtak, - hát az ilyen.

2015. aug. 26. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!