Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiak, ha találnátok egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, ha találnátok egy olyan nőt aki szeret, tisztel, becsül, akinek nem a pénz számít hanem az hogy törödjenek vele, nos Ti az ilyen nőt hogy kezelnétek?

Figyelt kérdés

2015. aug. 26. 11:10
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
55%
Keresnem a csapdat.
2015. aug. 26. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Miféle csapdát?
2015. aug. 26. 11:13
 3/16 anonim ***** válasza:
Hol van ilyen nő???????????? Ha még kedves és csinos is akkor egy férfi ilyent nőt akar örökre!
2015. aug. 26. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Megbecsülném.
2015. aug. 26. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
6%
Ilyen nő nincs,vagy többszörösen hátrányos helyzetü
2015. aug. 26. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Elvenném feleségül.
2015. aug. 26. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

Barátom számára én ilyen vagyok, ennél sokkal több.

Mikor megismertem egy mozira alig volt pénze, de persze középsuliba járt, de a szülei sem tehetősek, ugyanúgy ahogy nekem sem.

Elvakított a szerelem és ha a pénz számít akkor most is vak vagyok. Vannak céljaim és szeretném őket elérni. Ketten közösen majd megteremtjük az anyagiakat ha arról van szó, de egy igazi kapcsolatot a szerelem irányít.

Hogy lássátok mennyire komoly, ő sem és én sem akarunk más. Később el akar venni és velem élni.


Tehát aki megtalálja azt, aki igazán szerelmes és akit élete párjának gondol akkor nem fogja elengedni. Nem fogja megcsalni (persze ha normális pasiról beszélünk).


Lehet azért sincs szükségem úgy a pénzre mint általában a nőknek, mert kiskorom óta az átlag és az átlag alatti életet szoktam meg és így is boldog voltam, mert a családi szeretet az mindig ott volt, bármilyen anyagi vészhelyzet mellett.

2015. aug. 26. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Akadnak meg ilyen nok,en is ezek koze tartozom.
2015. aug. 26. 14:08
 9/16 anonim ***** válasza:
Kérdező mi most csak álmodozhatunk rólad vagy ismerkedni is szeretnél?
2015. aug. 26. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Nincs semmi szandekom,csak erdeklodom^^
2015. aug. 26. 14:16
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!