Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy 34-35 eves ferfi hol...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy 34-35 eves ferfi hol kellene tartson maganelet teruleten? Mi lenne a normalis? Baratno, kalandok, feleseg?

Figyelt kérdés
2015. aug. 26. 11:51
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Nekem van olyan ismerősöm aki 35 éves és már gyerekei és felesége van, de olyan is, akinek még csak barátnője van pár hónapja.
2015. aug. 26. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:

Szerintem nincs olyan, hogy mi a normális. Van, aki nem akar családot, feleséget. Van, aki már sokkal hamarabb ott tart.

Viszont ha valaki tényleg családot szeretne, feleséget, néhány gyereket, azért 35 évesen már szerintem ideje lenne elkezdeni erre koncentrálni.

2015. aug. 26. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:

Most az átlagot kérdezed vagy és egyáltalán? Sokan 35 évesen is úgy élnek, mint a tinédzserek, buliznak, nőznek, nem egy ilyen embert ismerek. De az átlag, akik rendelkeznek egzisztenciával, feleséggel, gyerekkel. Kinek mi a vágya, igénye.

De ennyi idősen legalább alapvető lenne az önálló egzisztencia.

2015. aug. 26. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
0%
Feleseg es gyerekek.
2015. aug. 26. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
84%

Az a "normális" ha tisztában van önmagával, a lehetőségeivel, vágyaival.

Mivel a személyiségfejlődés állomásai napjainkban igencsak kitolódtak, ezért az sem probléma, ha az illető még a "fiatal felnőttkort" éli, tehát a tartós, elköteleződő kapcsolatok kezdetén tart. Nem lehet csak úgy, a szögről leakasztani az ideális társat, ezért sokkal optimálisabb, ha még csak keresgél, mint az, hogy beleragad egy rossz kapcsolatba és elköteleződik a nem megfelelő személy mellett.


A "gond" akkor van, ha nincs is igénye megállapodni, mert ez kötődési zavarra utal.

2015. aug. 26. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
Mindenki más, más igényekkel, más lehetőségekkel. Van, aki ennyi idősen még a mamahotelben élősködik (egy ismerősöm huszonéves még ugyan, de sajnos ezen az úton látom haladni, nem nagyon igyekszik, hogy önálló legyen, neki ez így kényelmes, az anyjának már nem annyira), van, aki utazgat, van, aki betegség miatt állandó felügyeletet igényel, van, akinek már rég családja van ilyenkor, más meg ebben a korban állapodik meg.
2015. aug. 26. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
Ott, ahol szeretne, nincs szabály, hogy X évesen itt és ott kéne tartani.
2015. aug. 26. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
Teljesen mindegy hogy hol tart! Csak ne legyen egy életképtelen lúzer!
2015. aug. 26. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%

Nincs rá egységes szabályzás, ahogyan már írták többen.

Ha az átlagot nézzük, akkor már minimum 10 év munkaviszonnyal szerintem azért valamit fel kellene tudni mutatni. Én is 36 éves vagyok, bár nő. Az ismerősi köröm is ez a korosztály. Többnyire családosak kicsi gyerekkel, lakással, lakáshitellel. De boldogulnak. Van egy-két szingli is, de mindenki az állandóság és a végleges kikötés felé igyekszik.

2015. aug. 26. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
71%
Minden életkornak meg van a maga feladata, célja. Azt gondolom a harminas években már nem a tini életforma az élet feladat. Persze mindenki úgy él, ahogy neki tetszik, amíg az ő viselkedése miatt mások nem sérülnek. Szerintem a harmincas évek feladata már a családalapítás, van akinek már korábban is. A magánéleten túl, egy egzisztencia megteremtése , elmélyülés az adott munkában, önfejlesztés.
2015. aug. 26. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!