Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti elvinnétek az új barátnőtök...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti elvinnétek az új barátnőtöket ugyan abba az országba nyaralni (ugyan abban az időpontban napra pontosan, ugyan abba a szállodába) mint ahol egy éve az azóta már exel voltatok?

Figyelt kérdés

Van egy fiú barátom aki már elég rég szakított a barátnőjével, akit sztem nagyon szeretett.Sokáig nem is tudta elengedni, folyamatosan kereste, még 1.5 hónappal ezelőttig is.Amikor a lány megkérte hagyja már végre békén. Én is mondtam neki többször, ha nem akar tőle semmit, hagyja békén.De egyszerűen nem tudja elengedni.

A szakítás óta több próbálkozása volt,szerintem egyik sem ért semmit, de ezt nem akarom mondani neki, a legutóbbi kb 1,5 hónapos kapcsolat.Erre most szembesültem vele, hogy elvitte napra pontosan ugyan oda, abba a szállodába, ahol az exével volt.Hát sztem ez nem normális.


2015. aug. 26. 19:26
1 2
 1/12 Blade Bone ***** válasza:
Szerintem se normális. De majd rájön maga is, nem kell fogni a kezét.
2015. aug. 26. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Ez pszichopata. Nagyon beteges.
2015. aug. 26. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Nem akarok ebbe beleszólni, csak kíváncsi voltam, hogy nem e csak nekem nem normális.
2015. aug. 26. 19:40
 4/12 anonim ***** válasza:

Teljesen normális,ha a csajának nem említi. Ha elmondja akkor van gáz :)


Te meg ne foglalkozz más életével,ha a tied annyira üres akkor se.

2015. aug. 26. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Önmagában szerintem nem elítélendő.
2015. aug. 26. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Nem hiszem hogy az ember akkor foglalkozik a barátai életével, ha üres az élete.Nem ítélem el,erről szó nincs.
2015. aug. 26. 20:06
 7/12 anonim ***** válasza:
ha olcsó akkor ja
2015. aug. 26. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Az én pasim Egerbe akar vinni strandra, ott volt az előző nőjivel, ezért én óckodok az ötlettől. Na meg én is voltam Egerben igaz csak várost nézni az exemmel. Rossz emlék az, azért sem szeretnèk oda. De mindig azt hozza fel, hogy oda... Nem akarom ezt neki elmondani miért nem akarok oda.
2015. aug. 26. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Hát a napra pontosan az tényleg elég furcsa.


Az ugyanaz a hely, szálloda szerintem nem. Voltam már olyan helyen életemben, ahova bármikor szívesen visszamennék, mert meg voltam elégedve a szállodával, a szolgáltatással, mindennel. Ez olyan, hogy ha egyszer tökéletes volt a hely, minek keressek másikat, ha abba az országba megyek?

2015. aug. 26. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Igen.Ebben is van igazsàg!
2015. aug. 26. 22:27
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!