Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egyetértetek azzal a közkeletű...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyetértetek azzal a közkeletű téveszmével, hogy naponta tucatszor el kell mondanunk feleségünknek, párunknak hogy "szeretlek"?

Figyelt kérdés
Szerintem ezzel csak egy elcsépelt, semmit mondó szóvá degradálunk egy, egyébkén sokatmondó kifejezést.

#szeretlek?
2015. aug. 27. 17:17
 1/5 anonim ***** válasza:
81%
Ha van mögötte tartalom, nem lesz elcsépelt. Ha kamu akkor meg mindegy hányszor mondod.
2015. aug. 27. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Téveszme, vagy sem, előző kapcsolatomban az exem 10 év alatt jó, ha egyszer mondta, hogy szeret... és más módon se nagyon mutatta ki, vagy éreztette. Ki is hűlt a kapcsolatunk hamar, utána még megszokásból maradtunk együtt, ami hiba volt...

A mostani párom rendszeresen mondja és érezteti is, hogy szeret, és a fenébe is, baromi jólesik.

2015. aug. 27. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Én nem értek ezzel egyet. Én és a vőlegényem ritkán mondjuk egymásnak, maximum havonta. Szerintem inkább a tettek számítanak, mint az, hogy hányszor mondod neki, hogy szeretlek.


21L

2015. aug. 27. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez nem téveszme. Én szeretem mondani a barátomnak, amikor úgy érzem és ő is gyakran mondja. Nagyon szeretjük egymást és szeretjük éreztetni a másikkal is. Ez egy olyan dolog, hogy kinek hogyan az ideális, nincs olyan, hogy az a normális ha sokszor/kevésszer mondja valaki, az a jó, ami mindkét félnek jó. Nem attól lesz semmitmondó, hogy nem csak szökőévben egyszer mondjuk.
2015. aug. 27. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem. Az elején megmondtam neki, hogy szeretem. Ha változik, majd szólok.
2015. aug. 27. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!