Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 30 folott miert hagyja el sok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

30 folott miert hagyja el sok ferfi magat?

Figyelt kérdés
Tudom, noknel is van ilyen, de sok 30as pasi van, akinek nincs csaladja, se gyerek, se feleseg, se baratno, megis ugy nez ki, mint egy 40-45 eves. Miert nem adnak jobban magukra?
2015. aug. 27. 19:45
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Mert úgy érzik már mindegy,.
2015. aug. 27. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Kikérem magamnak!

1! Nem olyan régen váltam el, 2. mai napig sportolok, és nem vagyok elhízva ábszolúte.

Akik elhagyják magukat azok többnyire már lesz**arják h úgy tetszenek e a nőnek vagy sem, valakinek csak fognak úgy is-

2015. aug. 27. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem hagyja el magát minden férfi, azok elhagyják akiket már nem érdekli h hogyan néznek ki, mert ők úgy is jól érzik magukat, meg azok akik már lecarják h tetszenek e úgy a nőnek, vagy azért mert már úgy érzik senkinek sem kellenek
2015. aug. 27. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Hiába adnak magukra,ha már kopaszodnak,ráncosak,szebbek úgy sem lesznek.
2015. aug. 27. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Addig se kellettem míg tettem érte, azok után se kellek, hogy nem teszek érte.


Amúgy meg nem érdekelnek a női elvárások!


Elmúlt 10 évben csak azt hallgattam, hogy tegyél érte, hogy legyél jó a nőknek. Nekik mit kell tenni? Csak elvárásaik vannak. Elég volt! Sz@rok rájuk az elvárásaikra meg főleg!

2015. aug. 27. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Ti hol a tökömben éltek? Mert errefelé a 30-asok abszolúte nem kopaszodnak és nem ráncosodnak 50-hez közel már akad.
2015. aug. 27. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Hát igen,a magyar férfiak csak 50 körül kezdenek kopaszodni,hízni,ràncosodni :D
2015. aug. 27. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Most a kopaszodás jelenti tényleg, hogy egy férfi mennyire ad magára?! :o Tudom, ufó vagyok, de nekem vonzók a kopaszodó pasik, mert az azt jelenti, hogy magas a tesztoszteronszintjük, ami az ágyban jól szokott jönni amúgy...


Na de visszatérve a kérdésre: valahol 30-40 körül van egy olyan vízválasztó, amikor az emberek egy része elkezd úgy kinézni, mint a saját nagyanyja/nagyapja, más részük meg nem. Ezt már én is észrevettem. De szerintem ez genetika is, meg úgy általában életmód kérdése, tehát már jóval előre meg van alapozva, ha valaki elindul a lejtőn lefelé... nem harmincasként kezdődik.

2015. aug. 27. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Mit tupírozzon magán amikor nem kell senkinek?

Gondolom ha ennyi idősen nem kellett senkinek, vélhetően úgy gondol a nőkre mint a nyuszika a medve fűnyírójára...

2015. aug. 28. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!