Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek egy ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek egy ilyen nôrôl?

Figyelt kérdés

2 évig járt egy férfival, szakított vele, és összejött egy sokkal izmosabb, vonzóbb kinézetû férfival?

Az elôzô barátja nem verte, nem bánt rosszul vele, tulajdonképpen nem is volt addig baj a kapcsolatukkal.



2015. aug. 28. 21:29
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:

Miért, a mostani meg üti-veri a csajt?

Ha meg a csaj ilyen h...lye, hogy azzal a sráccal marad, aki bántja, az meg az ő hibája. Ott kellett volna már hagyni az első alkalomkor és feljelenteni a srácot.


Gondolom te vagy az elhagyott fél, és azért panaszkodsz itt.

2015. aug. 28. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:

A mostani sem veri, csak azért írtam, hogy nem volt oka elhagyni az elsô barátját.

Amúgy nem, én egyik sem vagyok.

2015. aug. 28. 21:35
 3/19 anonim ***** válasza:
97%

Honnan a fenéből tudod, hogy nem volt oka őt otthagyni? Talán velük éltél és minden egyes mozdulatukról és cselekedetükről tudsz?


Tévedsz, biztosan meg volt az oka, csak nem kötik az orrodra, mert semmi közöd hozzá! :)

2015. aug. 28. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
91%
...vagy mégis csak te vagy az egyik, és ez sokkal valószínűbb. :D Lol.
2015. aug. 28. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
5%
Szerintem te rólam írogatsz! Belehet fejezni, mert kiütöm a fogad. "az izmos pasi"
2015. aug. 28. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:

3: Az elôzô barátja meg akarta kérdeztni, hogy miért hagyta ott, de a nô nem válaszolt.


4: Erre nem tudok mit írni. Ha olyan hülye vagy, hidd azt!

2015. aug. 28. 21:43
 7/19 A kérdező kommentje:
5: Nem hiszem, hogy ismerlek. :D
2015. aug. 28. 21:44
 8/19 anonim ***** válasza:

Magyarország tele van olyan jótét lelkekkel, akik mások személyes magánügyein aggódnak és kérdéseket írnak ki névtelen oldalakra. :D


Hihető. :D

2015. aug. 28. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:

Az elet mar csak ilyen ... az egyiket elhagyjak egy masikert, vagy meg egy masik sem kell hozza. Valoszinu nem volt jo az a bizonyos kapcsolat ... ami ugye azert nem csak abbol all, hogy nem verik a not.


Talalt egy jobbat es tovabb lepet.

2015. aug. 28. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
A válaszaid nagyon sántítanak. Ritka rosszul tudsz hazudni, mondták már? :D
2015. aug. 28. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!