Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért alakulhat ki az egyoldal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért alakulhat ki az egyoldalú, viszonzatlan szerelem?

Figyelt kérdés
Itt hiba van az evolúcióban? Mennyivel egyszerűbb lenne,ha csak kölcsönös vonzalom esetén alakulhatna ki ez az érzés.
2015. aug. 28. 23:55
 1/5 anonim ***** válasza:

Az evolúcióban sok hiba van.

Miért nem a rossz fogak hullanak ki,vagy miért nem az ősz hajszálak.Miért a szép lányok tetszenek a csúnya fiúknak is?

Bár szerintem ez utóbbi nem evolúciós kérdés.

2015. aug. 29. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:

Nem tudom.

Sokan szenvednek, szenvedtek már ettől a mindennél kegyetlenebbül gyötrő érzéstől. Ha működne a vonzás törvénye meg a gondolat átvitel biztos nem alakulna ki.


Lehet hogy ez a büntetés az előző életünkben elkövetett bűnök miatt. Fene se tudja...

2015. aug. 29. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Bizonyára azért, mert Isten unatkozik.

Neki van a legsötétebb humora azok közül, akiket ismerek.

2015. aug. 29. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

A szerelemnek nevezett illúzió csak egy biokémiai rendellenesség ami a primitív szaporodási ösztön egy tovább fejlett változata.

Nyilván a szaporodási kényszer miatt éli át szinte mindenki élete során legalább egyszer. De szerencsére mint minden betegség ez is elmúlik.

2015. aug. 29. 04:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
sajnos én is átéltem ilyet, megszenvedtem nagyon. a férfi csak sexet akart
2015. aug. 31. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!