Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek is gáz? Vagy túl...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek is gáz? Vagy túl gyors?

Figyelt kérdés
Az az eset történt, hogy egy buli alkalmával megismerkedtem egy sráccal, akivel már első pillanatban egy hullámhosszon voltunk, tök jól elszórakoztunk stb és még aznap este csókolóztunk. Semmi más nem történt. Viszont a barátnőmet zavarja ez a dolog. Azt mondja, hogy nem tudja, hogy lehetek képes arra, hogy például egy egész napi ismeretség után csak spontán smároljak egy sráccal. Mert, hogy ő nem lenne rá képes. Most ezért ribi vagyok csak mert nagyon ritkán egy buliban engedek a csábításnak? Csak csókig megyek el általában, maximum egy kicsi tapi.

2015. aug. 31. 01:12
 1/6 anonim válasza:
25%

Végül is ismeretlenekkel smárolni és tapizni tök normális dolog.


" Csak csókig megyek el általában,"

Dugni a wc-ben szoktatok, úgy "nem általában"? :)


Gáz igen, főleg, hogy lehetsz vagy 16-17.

2015. aug. 31. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
25%
Így lehet elkapni a herpeszt, mononukleózist, influenzát, gombát, HIV-et... és még ri**ncnak is néznek. Legyen már egy kis önfegyelmed...
2015. aug. 31. 02:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem gáz, a te tested és a te döntéseid. Aki el akar ítélni az akkor is el fog, ha beszéltél már életedben pasival. Szerintem nincs ebben semmi, ha neked így esik jól és nem válogatás nélkül szűröd össze a levet mindenkivel.
2015. aug. 31. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Mumusan ***** válasza:
Szerintem sem gáz.
2015. aug. 31. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Egész nap beszélgettünk, együtt töltöttük az egész napot és csak úgy megtörtént. Nem terveztem, hogy bepasizom és nem az a típusú lány vagyok, aki hagyja, hogy mindenki lesmárolja. Szerintem ha meg van a kölcsönös vonzalom nem gáz ha a csókon kívül nem történik más.


És 20 éves vagyok.

2015. aug. 31. 11:09
 6/6 anonim ***** válasza:
Szerintem egyáltalán nem gáz. Ha nem csinálod ezt az év minden napján, akkor simán belefér. Nem tudom miért kell elítélni azt az embert, akivel csak néha esik meg az ilyen.
2015. szept. 3. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!