Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti összejönnétek olyan lánnyal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti összejönnétek olyan lánnyal aki nem tud egyáltalán helyesen írni?

Figyelt kérdés
Egyébként egy nagyon értelmes, intelligens lány de nagyon nem tud írni.
2015. szept. 2. 08:16
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Ezen semmi sem múlik. Miért ne? :)
2015. szept. 2. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
78%

Hát nem tudom mennyire lehet intelligens ha ez nem megy neki...

Lustaság, vagy betegség az oka?


22F

2015. szept. 2. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Ez egy 'disz'es jelenség.Van olyan, hogy diszgráfia, diszlekszia,stb. Az én egyik fiam sem tud, pedig nagyon okos ès intelligens, de van felmentése helyesírás alól.Emiatt hátrány nem érheti még az egyetemen sem!

😉

2015. szept. 2. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
52%
Össze. Nem érdekel
2015. szept. 2. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Más kérdés, ha digráfiás, akkor elhiszem, hogy értelmes, intelligens, de azért annak van egy elég egyértelmű mintázata, ha simán csak nem tud írni, azokat a tipikus hibákat követi el, mint akik kibuktak 4.ben az általánosból, akkor az nem "betegség", és el nem tudom hinni róla, hogy intelligens, értelmes legyen. Ebből vezesd le a válaszom a kérdésedre tehát :)
2015. szept. 2. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
*diszgráfiás. Bocsi :D
2015. szept. 2. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
72%
Nem! Egyszer randizgattam egy negyedéves csajjal. Két szót nem tudott helyesen leírni. Gyalázat! Az ilyenek kapnak diplomát...!
2015. szept. 2. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Ha nagyon bejön, akkor igen, aztán megtanítanám helyesen írni;)...
2015. szept. 2. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
57%
még lyó hogy
2015. szept. 2. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
A helyesírás tanulható ugyan, de nagyon sok múlik azon is, milyen érzéke van hozzá az illetőnek. Volt olyan gimis osztálytársam, aki teljesen értelmes volt, igyekezett is fejlődni benne, de nem sok sikerrel... Van ilyen.
2015. szept. 2. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!