Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért viselkedik így velem ez...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért viselkedik így velem ez a családos férfi?

Figyelt kérdés

Egyik családos férfi kollégám majdnem mindig másképp viselkedik velem és már teljesen összezavar a viselkedésével.


Ijesztő, de néha úgy érzem hogy odavan értem és többet érez irántam mint kellene, következő alkalommal egyáltalán nem érzem rajta, kicsit távolságtartóbb, nem nagyon foglalkozik velem, utána pedig megint érzem rajta hogy közeledne felém. 1 másik kollegánk is észrevette már, illetve említette nekem hogy látja rajta hogy akarna engem.

Nem mennék bele a részletekbe, nyilván nem szerelmes belém azt tudom. Először azt hittem hogy én érzem rosszul és bebeszélem magamnak ezeket a dolgokat, de már a sokadik alkalom után nem tudom mit gondoljak.


Őt kellene megkérdeznem persze ezzel kapcsolatban, de hátha vannak itt olyanok akikkel már előfordult hasonló helyzet.


2015. szept. 3. 14:05
 1/7 anonim ***** válasza:
Mert bejössz neki, de ő ragaszkodik az elveihez és szeretne mégis hű maradni.
2015. szept. 3. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Játszmázik és bizonytalan. Ha meg akar fektetni, előbb-utóbb lépni fog. Ha gyereke van, hagyd a fenébe, nem érdemes rá időt pazarolnod.
2015. szept. 3. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Játszmázik. És mivel ezt a kérdést feltetted, ezt ezek szerint baromi jól is csinálja.
2015. szept. 3. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Igen jól csinálja. De miért szükséges ez a játszma??
2015. szept. 3. 15:46
 5/7 anonim ***** válasza:

Mert tudja hogy így jobban felkelti az érdeklődésedet saját maga iránt. Amit megint csak mondok, ez a kérdés is bizonyít. Ha ezt nem csinálná, kevésbé érdeklődnél és vonzódnál iránta.


Lehet szándékosan csinálja, lehet ösztönből.

2015. szept. 3. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Arról nem írtál, hogy te hogyan viselkedsz vele. Lehet, hogy te vagy határozatlan, és emiatt viszonyul mindig másképpen hozzád.

"nyilván nem szerelmes belém azt tudom", miből is tudod?

Azért mert van családja, és úgy gondolod, hogy csak kalandnak kellesz?

2015. szept. 4. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Nem tudom, szerintem észrevenném illetve érezném ha szerelmes lenne belém, de az is lehet hogy nem.
2015. szept. 4. 11:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!