Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit szólnál hozzá, ha ezt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit szólnál hozzá, ha ezt mondaná a barátod/férjed, kiábrándulnál belőle?

Figyelt kérdés
Egy másik topikban írta egy férfi,hogy ha háború,vagy bármi kitörne az országban,ő biztos nem harcolna,mert neki családja és munkája van,és inkább lelépne valahova külföldre.Most így belegondoltam,ha nekem ilyet mondana a barátom,gyengének tartanám,és megváltozna bennem valami vele kapcsolatban,nem tudnék rá férfiként tekinteni.Álljon ki értem,álljon ki a családja mellett,és álljon ki nagyobb volumenű dolgok mellett is.Még ha másképp gondolja is,ne hangoztassa hogy inkább megfutamodna.
2015. szept. 3. 19:37
1 2 3 4
 1/38 anonim ***** válasza:
87%
Védje meg a családját, de ne öldököljön buta eszmékért, pénzes, hataloméhes politikus bábjaként.
2015. szept. 3. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 anonim ***** válasza:
100%

Szerinted a szíriai menekültek csak nőkből és gyerekekből áll?

Amúgy van egy ár/érték arány besorozási sorrend férfiakra háború idején, ideje művelődni és utána olvasni a dolgoknak előítéleted előtt.

2015. szept. 3. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/38 A kérdező kommentje:
De ha mindenki így gondolkodik,ki védené meg az országot ?!
2015. szept. 3. 19:43
 4/38 anonim ***** válasza:
84%
Hát te hülye vagy. Örülnék neki hogy nem akar menni hősködni meghalni. És ha elmenekülünk? Legalább együtt lennénk, nem a virágot vinném a sírjára...
2015. szept. 3. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/38 anonim ***** válasza:
100%
Majd te
2015. szept. 3. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/38 anonim ***** válasza:
87%
Örülnék, ha nem menne, mi jó lenne abban ha aztán ott halna meg?
2015. szept. 3. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/38 anonim ***** válasza:
85%

Remélem, nem gond, hogy férfiként írok, de én egy olyan nőből ábrándulnék ki, aki elvárná, hogy menjek harcolni, és gyengének tartaná, ha nem tenném.


Amúgy te elvárod, hogy feláldozza az életét érted, de te feláldoznád a tied érte? Vagy ez csak a férfi dolga?

2015. szept. 3. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/38 anonim válasza:
87%

Én voltam az a válaszoló :)


Egész pontosan azt írtam, hogy fognám a családomat és elmennék egy olyan helyre ahol biztonságban vagyunk. Nem hagynám ott őket egy pillanatra sem. Hanem együtt mennénk, mi is koszos menekültek lennénk, akiket annyira utáltok :) De ÉLNÉNK és ez a lényeg. Ha egy másik országban is, de élnénk tovább. Nem pedig hősködnék, hogy én mekkora férfi vagyok, lövöldözök. Ennyi az egész, köszöntem.

2015. szept. 3. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/38 A kérdező kommentje:
Nem azt mondom,hogy elvárnám,mert persze hogy senki nem akarja hogy meghaljon egy szerette,de ha felkerülne a téma,ne az legyen egyből hogy beijed és gyorsan fut a szélrózsa minden irányába ...
2015. szept. 3. 19:53
 10/38 anonim válasza:
Akkor mi legyen az első kérdező?
2015. szept. 3. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!