Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Erről a női alakról mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Erről a női alakról mit gondoltok Férfiak?

Figyelt kérdés
[link]
2015. szept. 3. 21:11
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
79%
Tetszik, erősen büntethető. :)
2015. szept. 3. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
2015. szept. 3. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
38%

Ugyan én nő vagyok, szóval ne haragudj, hogy beleszólok, de nekem ilyen alakom van és rengeteg bókot kapok rá, elégé bejön a férfiaknak. :) Persze itt többnyire azt szokták írni, hogy szeretnek egy kis husit a nőn stb, de az életbe valahogy mégis hamarabb próbálkoznak nálam és többen mint a teltebb alkatú barátnőimnél.

21/N

2015. szept. 3. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

nem sportoló átlagos test átlagtól hosszabb karcsúbb csontozattal,ezért az alap adottságai jók.

de kis izommal,feszesebben sportosabb formával nekem jobban tetszene.

2015. szept. 3. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 Igen, én vagyok! :) ***** válasza:
51%
Túl vékony.
2015. szept. 3. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Azt, hogy ez egy szép alak.
2015. szept. 3. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 Blade Bone ***** válasza:
Több húst. :P
2015. szept. 3. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
46%
szerintem ez.. inkább nem mondok csúnyát ez a nagyon nem vonzó kategória. nála megy estésre se jöhetne szóba .. legyen vékony de ne ugy hogy nem eszik hanem sportol és akkor lesz formája vagy pedig lehessen rajta mit fogni.. 23F
2015. szept. 3. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
63%

3:


A teltebb meg a "van alakja" nem ugyan az.

A képen lévő nőnek semmi alakja nincs.

Ha te is ilyen vagy akkor vagy a teltebb barátnőd ocsmány esetleg nem telt hanem kövér, vagy rossz az önképed és tévedsz, nem ilyen vagy. :)


Egyáltalán nem kell egy nőnek teltnek sem lennie ahoz, hogy jól nézzen ki, a lényeg, hogy formás legyen és ne nyomjanak a csontjai.

Ez meg annyira tág besorolás, hogy szinte bármi belefér. De sajnos a linken láthatő nő már nagyon nem.

Nem vagyok egy csajozógép... sőt. De akit linkelt a kedves kolléga bottal sem piszkálnám meg.

2015. szept. 4. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Nekem tetszik, a vékony lányok jönnek be.

Sokakkal ellentétben a telt, avagy a "van mit rajta fogni" kategória kicsit sem jön be :/

De hát én azt mondom, hogy ízlés kérdése. Nem háborodok fel azon, ha valakinek eltér az ízlése.

Tehát én személy szerint, azt mondom, hogy szép :)

2015. szept. 4. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!