Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! Szőke, Barna, Vörös...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Szőke, Barna, Vörös vagy Fekete?

Figyelt kérdés

Tegyük föl hogy mindegyiknek ugyanugy tetszik az alakja, az arca és a személyisége is :) melyik van előnyben nálad?:)

[link]


[link]


[link]


[link]


(persze nem a képek alapján kell dönteni azokat csak feltettem mert unatkoztam =D)



(és létszi ne irjatok baromságokat hogy "hupilila"vagy "zöld" stb, mert ninsc értelme:) ha nemtetszik a kérdés ne válaszolj)


2010. márc. 12. 00:14
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
77%
Hát ezeknek ha összeadom az IQ-ját, akkor is az jön ki, hogy okosabbat fingok... sokat levon a szépségükből ez az apró tény... :P
2010. márc. 12. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
50%

Szőke akinek az eredeti haja barna?és pinaálla van.Nem

Vörös aki eredetileg barna.egyébként ez a kérdés miért?

2010. márc. 12. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
Akkor mit szabad?:$$$
2010. márc. 12. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 dellfil ***** válasza:

Megfigyelted, hogy mindegyik lánynak kék, vagy zöldeskék szeme van a felrakott képeken? Még a "feketének" is. (Ez motiválhatta az előző válaszolót. :)

Egyébként a feketék előnyben nálam. Kék szemmel még jobban.

2010. márc. 12. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
Barnákat szeretem a legjobban a szőkék is jók de valaki nem találja el a megfelelő szőkítőport :D a fekete nekem már túl sötét a vörös viszont nem jön be :S
2010. márc. 12. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
Nme a szeme motivált vazze,hanem ha megnéznéd le van nőve a szőke haja,a vörös pedig valószínűtlenül vörös és teljesen más a bőre/haja ahhoz hogy természetes vörös legyen
2010. márc. 12. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:

issstenemm!!!! Ti tudtok olvasni ? és tudjátok értelmezni amit olvastok?:@


Mondtam hogy ne a képek alapján válaszoljatok és ne baromságot... olyan nehéz lenne leirni a 4 szin körül valamelyiket ?:@ de most komolyan


aki normálisan válaszolt annak köszönöm ...de ez vmi hihetetlen komolyan...A KÉPEK NE BEFOLYÁSOLJANAK vili???!!!

2010. márc. 12. 00:41
 8/21 A kérdező kommentje:

egyébként meg a szökének barna szeme van de tök 8...

mégegyszer:aki nem a kérdésre akar válaszolni és csak fikáz , az légyszives ne irkáljon ide :/

2010. márc. 12. 00:43
 9/21 anonim ***** válasza:
0%
Oké:a szőkének baromira gáz az álla,kb mint a tango és cashben a sittes faszinaka barna beképzelt fejű,a feketét sunáznám.a vöröset meg akkor ,ha alul is vörös
2010. márc. 12. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
36%
vörösre szavazok.
2010. márc. 12. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!