Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hány éves kortól ciki, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hány éves kortól ciki, ha valakinek nincs párja?

Figyelt kérdés

2015. szept. 5. 23:59
 1/8 Clark Kent.. ***** válasza:
46%
Volt egy film a 40 éves szűz. Szerintem az már ciki.
2015. szept. 6. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
41%
Nem az, ha az illető nem is vágyik rá. Az elsőnek pedig attól, mert nincs párja, még nem biztos, h szűz is. Műsorszünet van a minimaxon?
2015. szept. 6. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem sokkal cikibb az, ha van párja, de rossz a kapcsolatuk, mégsem tesznek ellene semmit sem. Nem az a fontos, hogy el tudd mondani, hogy van valakid, hanem az, hogy úgy éld az életed, hogy a benne levő kapcsolatoknak, legyen az baráti vagy szerelmi, értelme is legyen. A párkapcsolatok nagy része, amit magam körül látok, csak dekorációk. Kicsinálják egymást az emberek, mert félnek egyedül lenni. Inkább lenne tizede, mint most, de legalább őszinték lennének egymáshoz.
2015. szept. 6. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Clark Kent.. ***** válasza:
46%

@00:03


A példámat arra az esetre hoztam, amikor valaki elmúlt már 40 éves is, de még egy lánynak sem fogta meg a kezét soha.


Lehet szépíteni a dolgokat, de úgy gondolom, ez már eléggé ciki.


Tehát remélem érted, mit akartam mondani azzal a filmcímmel.

2015. szept. 6. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem ciki. Van, aki boldog egyedül is; magánügy.
2015. szept. 6. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Semmikor. Már ha a "közvélemyénre" utaltál. Rajtad kívül senkit nem érint a dolog.
2015. szept. 6. 02:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Azért biztos nem lesz párom, mert más szerint ez ciki!


Majd lesz ha találok olyat aki viszonozza az érzéseimet. Ha sz@rba se vesznek, akkor nem fogok senki után se futni!

2015. szept. 6. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Semmikor. Nehogy azt hidd, hogy 18 évesen lesz valakinek párja és együtt maradnak halálukig.
2015. szept. 6. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!