Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Álmomban volt barátnőm. Mikor...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Álmomban volt barátnőm. Mikor felébredtem, csalódott voltam, hogy bizony, ez csak álom volt. Hogyan kéne visszamenni abba az álomba?

Figyelt kérdés
Jó lenne.A nyavalyás életemben először éreztem,hogy nővel vagyok.

2015. szept. 6. 21:31
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy üzenetet kaptál álmodban. Azt nem láttad, hogy jöttetek össze, vagy hogy nézett ki? :-)

Nekem voltak már "jós álmaim", sose tudhatod.

2015. szept. 6. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
64%
Ne álmodd az életed, hanem éld az álmaid. :)
2015. szept. 6. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
29%

A választ sajnos nem tudom hogyan tudnál visszamenni az álmodba DE a jó választ az t tudom. ÉLJ ÉBREN az álmaid. Szedj fel egy nőt, és ÉLJ MÁR!


22/F

2015. szept. 6. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
bilibe lóg a kezed édesfiam
2015. szept. 6. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
És még dugtunk is.Aludtam volna még egy pár órát.
2015. szept. 6. 21:37
 6/19 anonim ***** válasza:
34%
a pénisz hosszabbító műtét után lehet élőben is lehetne csajod.
2015. szept. 6. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
És még dugtunk is.Aludtam volna még egy pár órát.
2015. szept. 6. 21:38
 8/19 anonim ***** válasza:

Jó neked,nekem még ilyen sem volt hogy álmomban volt barátnőm.Az életben meg aztán végképp nem,még egy csók sem volt az életemben soha nővel,de még közel kerülni sem tudtam soha egyhez sem... :/

A többi válaszolónak üzenném,hogy mondani könnyű,de nektek sem lenne ekkora szátok,ha nem jóképűek és jó genetikával születők lettetek volna,hanem mondjuk egy átlagos kinézetet kaptatok volna,elég rossz genetikával...

24/F

2015. szept. 6. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:

6.

Nem kicsi.

2015. szept. 6. 21:40
 10/19 Clark Kent.. ***** válasza:
24%

Az ókorban a babiloniak nagy jelentőséget tulajdonítottak az álmoknak, azt gondolták, hogy az istenek akarnak közölni velük valamit. :-)


Na, komolyra véve a szót:


Az álmok azért vannak, hogy valóra váltsuk őket, nem?


Hát hajrá!

2015. szept. 6. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!