Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy kevésbé népszerű lánynak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy kevésbé népszerű lánynak lehet népszerű, macsó barátja?

Figyelt kérdés

Nos, én nem tartozom a népszerű lányok közé, nem is a külsőm miatt, hanem kicsit visszafogottabb és csendesebb vagyok, mint a többi lány. Alapvetően úgy érzem, nincs semmi defektem, nem vagyok különc, de nincs sok barátnőm. A barátnőim se tartoznak a menők közé, sőt egyeseket néha csúfolják, le is nézik.

A menőbb lanyok korul viszont ott vannak a helyes, jóképű fiúk, és úgy erzem, a fiúk csak őket veszik észre. Én se zárkózom el, odamegyek hozzájuk dumálni, de egyszeruen nem izgatnak az ottani témák (szokasos dolgokról van szó: ki kivel mikor hol... Stb), jobban szeretek tartalmas témákról beszelni, amihez én is hozza tudok szolni, nem érzem magam kivulallonak (ezekről a pletykákról nem tudok semmit, mivel nem tartozom az osztályom magjába). Humorérzékemmel sincs gond, tehat nem tartom magam tényleg unalmasnak.. De ugy erzem, nekem sose lehet olyan pasim, akiről csak álmodni merek :D

Utálkozó és degradáló kommentektől kíméljetek, bar tudom, Gyakorin a válaszolok 95%-a ilyen. :D

18/L


2015. szept. 7. 18:22
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Lehet. Csak amikor lesz, a nőcis branch úgy fog útálni téged, hogy csak kapkodni fogod a fejed:)
2015. szept. 7. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Most se vagyok velük olyan hűdejó baratnok, szoval az nem erdekel :D már csak 1 évet kell kibírnom ebben a suliban.. Nem szeretem az osztalyom 1-2 jo barátnőt leszámítva :)
2015. szept. 7. 18:31
 3/12 anonim ***** válasza:
41%
Miért nem jó neked egy magadfajta fiú? Végül is nekem aztán 8, hogy kivel akarsz lenni, csak ugye, ha egy fiú tenne fel egy ilyen kérdést,akkor kapná az ívet, hogy keressen magához valót stb.
2015. szept. 7. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Lehet picit kiabrandito lesz, amit irni fogok, de nagyon keves ra az esely.

Sajat peldambol indulok ki. Regen en is olyan voltam, hogy hiaba probaltam jol oltozni, egyszeruen alig mentem emberek koze. Talan picit zarkozott is voltam, komolyabb. Az ilyen nagymeno pasik messzirol kerultek.

Az utobbi par evben lazabbra vettem a dolgot, ha kell mar barkivel beszelek, magamban sokszor jopar emberrol azt gondolom, hogy huh ilyen felfogassal hova fog jutni, de jobban alkalmazkodom hozzajuk. Kevesbe veszem komolyan az eletet, tobbet szorakozom(itt nem feltetlenul bulirol van szo, hanem akar pizza, koktel,...), es azota valahogy jobban megtalalnak a ferfiak...Hidd el rengeteg dolog van a pletykan kivul, amire lehet beszelni, ha pedig nem is erdekel valami, par percig beszelj akkor is rola, vess be 1-2 poent, es imadni fognak a pasik.

22L

2015. szept. 7. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

18:41 vagyok

Meg annyit tennek hozza, hogy az ilyen nagymeno pasik tisztaban vannak magukkal es tudjak azt, hogy imadjak oket a nok. Ezert nem valasztanak egy ugymond "alsobb kategorias not", hanem amolyan pasik kedvence csajok kellenek nekik...

2015. szept. 7. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Mondjuk az, hogy jól nézel ki, már hatalmas előny,meg ugye a csajoknak könnyebb dolguk van.
2015. szept. 7. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
a macsók nem állnak le átlag csajjal! add lejjebb az igényedet és lesz pasid!
2015. szept. 7. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

"a macsók nem állnak le átlag csajjal!"


Nem-e?:DD

2015. szept. 7. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Azt tudnám,hogy a válaszomat most miért kellett lepontozni? Szerintem nem írtam semmi sértőt, le.rom a pontokat, csak ami jogtalan,az jogtalan.
2015. szept. 7. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Fura ez a menő-nem menő dolog. Gimi vègéig én is a csendes, visszafogott, komoly lànyok közé tartoztam, nem is volt barátom, elvoltam barátnőkkel, hobbival és tanulással. Aztàn jött az egyetem és szerelmes lettem az egyetem (valóban) egyik legismertebb pasijába. Persze remènytelennek tartottam a dolgot, hiszen hogyan kellhetne egy teljesen tapasztalatlan láthatatlan "szürke kisegér" az egyetem leghelyesebb menőjének? Aztán az èlet furcsa játékànak következtében feltűntem neki, hogy hogyan azóta sem értem (talán sokat mosolyogtam rá? :D ) Na a lényeg, hogy eléggé közel kerültem hozzá, majd szétfoszlott a varázslat. Hidd el csajszi, jobb, ha nem kezdesz nagymenőkkel, mert nagyon nagyot lehet zuhanni. Azzal vált el tőlem, hogy nem lehet velem, mert nem tudtam volna tartani vele a lépést (mármint bulizàs terén példàul). Talàn van benne igazság. Szóval annyit tanácsolnèk, hogy az ilyen tipusú srác ennyj idősen egy-két éjszakàra szeretne csak. Kivéve ha valami fullextrás nagyszàjú, hozzá hasonló menő csaj vagy.
2015. szept. 7. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!