Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy ismerjem ki ezt a lanyt?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy ismerjem ki ezt a lanyt?

Figyelt kérdés

Neten megismertem egy lanyt nagyon nagyon tetszik kulsore es a stilusa is. Napi par mondatot valtunk viszont mindig valaszol mindenre tehat nem hagy ott egy egy lenyegretorobb kerdesnel sem. Viszont semmi tobbet nem ir annal mint amit kerdeztem illetve nem nagyon kerdez vissza. En szeretnek vele talalkozni de szerintem nemet mond.

Varjak meg ezzel hatha megnyilik vagy proba szerencse?


2015. szept. 10. 09:14
 1/3 anonim ***** válasza:
Idő ilyenkor a jó barátja az embernek:) De tedd azt ahogy érzed.
2015. szept. 10. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ugyan így vagyok én is, ha nem kezdeményezek beszélgetést akkor ő sem ír rám. De ha ráírok, akkor mindig válaszol, de ő se kérdez sokat. Pedig ha feljön valami jó téma, akkor el tudunk beszélgetni sokáig. Nem tudom, hogy irkáljak-e még neki továbbra is, vagy hagyjam.. Ha idegesíteném csak megírta volna előbb-utóbb valamikor, hogy hagyjam már a francba, nem kíváncsi rám, vagy valami hasonlót gondolom. :D Csak nem értem miért ilyen passzív. :/
2015. szept. 10. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szerintem meg meg kellene próbálni elhívni valahova. Ha ott sem tapasztalod, hogy érdekelnéd, hagyni kell. Az ember szívesen beszél magáról, ha unatkozik, és talál valakit, aki meghallgatja. Egyszer ismerkedtem én is egy lánnyal neten. A hosszabb leveleimre is kb. sms stílusban reagált. Aztán egyszer írt egy egyoldalas mailt, tele depresszióval és önsajnálattal. Főleg olyan témakörben, hogy milyen magányos, meg nem talál magának fiút. Nem untatnálak a részletekkel: egyszer találkoztunk, aztán többször nem. Derítsd ki, nem csak unaloműző vagy lelki szemetesláda vagy-e!
2015. szept. 10. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!