Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit gondoltok a kis mellekről?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok a kis mellekről?

Figyelt kérdés

Nagyon kicsi arányaiban is a mellem a testemhez képest, próbáltam megbarátkozni vele, a barátom is eleinte öntötte belém a lelket, hogy kicsi de formás de 1 év elteltével, nem érzem magam igazán nőiesnek ....

Nem fogok egész alakos képeket feltenni, viszonyitas kép, méretben akkora kb hogy egy tenyérbe belefér. Egy közepesbe nyilván nem egy 8 évesébe ( "szerencsére" legalább. )


A kérdésem az lenne, hogy ti mit gondoltok a kis mellű nőkről? Nem kell műmájerkodni, meg lehet mondani hogy igenis sokat számít ( ha az elején akár nem is de későbbiekben a mellméret ). Ha vkinek tényleg kicsi/aránytalan a testalkatához képest érdemesebb e megcsináltatnia...


(Én azon gondolkozom hogy megcsináltatom, de saját zsiros feltöltéssel, amivel sokkal természetesebb a hatás, plusz a későbbiekben nincs vele több műtét, remélhetőleg. ) Persze ez távoli dolog még, mert spóróolnom kell a műtétre.

19 vagyok


2015. szept. 10. 22:08
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
4%
nem zavar, hogy van barátod?
2015. szept. 10. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim válasza:
Az a véleményem, hogy egy nőt nem a mellei tesznek nőiessé:)
2015. szept. 10. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 A kérdező kommentje:

Első nem igazán értem a kérdésed...

Ha arra mondod nem meztelen képet tettem volna ki magamrol:D

2015. szept. 10. 22:12
 4/30 anonim ***** válasza:
68%

Te nem lárod magad úgy mint egy pasi ezért te magadról torz képet alkotsz mibel nem vagy elégedett magaddal ezért tényleg csak képpel lehetne valamit mondani de a kis mell az kis mell a gyerek szoptatásban van szerepe nem pedig a pasifogásban.

Ha majd a gyerekednek nem tudsz elég tejet adni akkor kezdj aggódni a melled méret miatt addig meg fogadd el magad.

2015. szept. 10. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 A kérdező kommentje:

Második, persze nyilván nem, de a kisugárzás...

Mert szerencsére máshol megvannak azok a testrészek amiknek meg kell lennie ahhoz hogy egy nő formás legyen, na de ez a mell téma.... Nálam nagyon gáz... Mert még nem is a nagyon vékony testalkatuakhoz tartozom, ( modellekre gondolok pl. ugy nagyonvékony ) hogy arányos legyen a méretem a többivel..

2015. szept. 10. 22:14
 6/30 anonim válasza:
100%
A mellméret nem függ össze a tej mennyiségével, kedves utolsó:)
2015. szept. 10. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
Huszadrangú kérdés a melled mérete. A formája számít, meg az állaga, tartása.
2015. szept. 10. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 Clark Kent.. ***** válasza:
65%

Nem igazán értem a kérdésedet, ha van barátod, akkor miért nem adsz az ő véleményére? Elméletileg a csajok csak a pasijuknak akarnak tetszeni... Vagy nem?


Mit érdekel téged, hogy más idegen férfiak mit mondanak róla?


Nagyon furcsa vagy nekem, te Kérdező.

2015. szept. 10. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim válasza:
71%

A kisugárzásodat nem a kis melled rontja el, hanem a miatta kialakuló önbizalomhiányod.

Tapasztalataim szerint a férfiak legalább akkora része kedveli az egészen aprócska ciciket, mint ahányan a hatalmas mellekért vannak odáig. Persze, a nagyot jobban megnézik, mert látványosabb, de azért az ritka, hogy valaki kifejezetten taszítónak tartsa a kicsi melleket. Az olyannal meg nyilván nem passzoltok össze és kész, felesleges miatta bánkódni. Pláne úgy, hogy barátod is van. Ha neki megfelel, mit érdekel, hogy másnak tetszik-e vagy sem?

2015. szept. 10. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 A kérdező kommentje:

8as azért mert eleinte mikor megy az oda-vissza imádás mindkét részéről persze hogy ugy nagyon jo a másiknak az ember ahogy van..

De későbbiekben, lehet csak én agyaltam tul, beszélgettünk a mellekről stb. volt olyan barátnői akinek akkor a meg olyan formáju melle volt h ő se hitte el h ilyen van. Persze ez nem jelent sokat stb, de akkor is picit érzem magamban ezt ahiányt Ő tőle, hogy még sincs meg egy igazi mellméret..

Ráadásul azért sem érzem magam igazán nőiesnek, mert igazi ártatlan arcom van.. És mintha tényleg igy 16 éves lennék... se mell, se nőies kisugárzás...

2015. szept. 10. 22:20
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!