Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi az, hogy a nő dolga minden?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi az, hogy a nő dolga minden? És, mi az hogy a DOLGA?

Figyelt kérdés

Szerintem attól, mert nő, még nincs DOLGA, nem feltétel, hogy neki kell főzni, mosni, takarítani....

Vélemények? (vicceken kívül)


2015. szept. 10. 22:23
1 2 3 4 5
 1/41 anonim ***** válasza:
27%
Vicceken belül. Nos, a nő dolga, hogy nő legyen. És, hogy kinél mit jelent a nő, lelki érettség kérdése. Ha megmagyarázni kell, akkor az már rossz.
2015. szept. 10. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/41 Sunshinedoll ***** válasza:
81%

A nő dolga, hogy azt csinálja, amit szeret. Ha a főzés kifejezetten nőies dolog, akkor a sztárséfek miért mindig férfiak? LOL.

szerintem azért alapvető dolog hogy nemtől függetlenül, mindenki tudjon magáról gondoskodni, tehát azért főzni meg mosni pl tudjon magára, de ezek az elavult nemi szerepek elég gázak már így 2015 vége felé :)

2015. szept. 10. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/41 anonim ***** válasza:
2%
Ezt ismerjük. A férfi még mindig legyen inkább családfenntartó fizesse ő a legtöbb dolgot, de a nőnek már legkevésbé sem kell lennie háziasszonynak.
2015. szept. 10. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/41 anonim ***** válasza:
98%

Manapság már nem sok családfenntartó férfi van. A keresetek nagyjából kiegyenlítődtek, főleg mert divat a hasonló kvalitású emberek frigye (tudjátok, az orvos házaspár, az ügyvéd házaspár a tanár házaspár,a kétkezi munkás és a bolti eladó stb. )


Mondjuk egy olyan pár esetében ahol mindketten kereskedelemben dolgoznak vagy mindketten irodában nyomják miért is kéne a nőnek több házimunkát vállalni?

2015. szept. 10. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/41 anonim ***** válasza:
19%
Azért férfiak, mert még a főzéshez is bénák vagytok. ;D Viccet félretéve azért a nőket sem kell félteni mesterszakácskodásból, akadnak belőlük bőven sztárséfek: Giada du Laurentiis, Rachael Ray, Paula Deen, Anna Hansen, Nigella Lawson, Mary Sue Milliken, Missy Robbins stb. Mikor jöttök le velem a bányába kőszenet fejteni? :$
2015. szept. 10. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/41 anonim ***** válasza:
67%
Jobb helyeken nem a nő dolga minden, a hímsovinisztákat meg hanyagold, ennyi.
2015. szept. 10. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/41 anonim ***** válasza:
75%

#5 amikor te kihordod a következő generáció 1-2 tagját :)

(egyébként a való életben ezt a fizikai munkás számonkérősdit valahogy eddig csak irodai alkalmazottaktól/bolti dolgozóktól hallottam... hmm...)

2015. szept. 10. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/41 anonim ***** válasza:
0%
#7: Nos, nekem meg abból van totál elegem, hogy általában olyanok pakolnak ki kérdéseket hasonló témakörökben, akiknek fingjuk sincs a gasztronómiáról, és nem is akarják még a vajas kenyér bonyolult receptjét se megtanulni, de már azon aggódnak, hogy a férfi ezt számon fogja rajtuk kérni. Akkor vagy leszаrjátok a férfi véleményét punktumban, vagy megfogjátok azt a kurvа 25 dekás vajat, a szelet kenyeret, a konyhakést, és csináltok végre valamit.
2015. szept. 10. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/41 anonim ***** válasza:
6%

A főzést a nő dolgának tartom, pont úgy ahogy ahogy pl. a vízvezeték szerelést vagy falfúrást a férfi dolgának.

Szerintem ezeket a dolgokat amiket itt felsoroltál csak a lusta, igénytelen nők szokták kikérni maguknak mert már csak akkor mosogatnak el amikor elfogy az összes tányér.

2015. szept. 10. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/41 anonim ***** válasza:
7%
Én férfi létemre mosok, főzök, takarítok, bevásárolok. Ezek mellett minden férfi munkát is elvégzek, azonban azokra nem sok nő képes a fizikumuk miatt. Akkor az most úgy rendben van, hogy én többet dolgozok minden téren, a hölgyike pedig csak terpeszt egyet este?
2015. szept. 10. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!