Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Még másfél évig kell egyetemre...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Még másfél évig kell egyetemre járnom azzal a nővel, aki évek óta visszautasított. Hogyan tegyem elviselhetőbbé napjaimat?

Figyelt kérdés

Újra nem próbálkozhatok nála, már rég tönkrement a barátságunk is (én irigykedek rá, amiért mindig jól tanul, kutatásokban vesz részt és minden jól sikerült, ő meg gondolom irigy rám, hogy suli mellett van munkahelyem is). Legalábbis nekem már nem köszön, pedig egyáltalán nem zaklattam.


Más lányt nem akarok keresni, mert nem akarok pótléknak kihasználni senkit sem. Alkohol oldja a lelki gondjaimat?


23/f


2015. szept. 12. 08:53
 1/4 A kérdező kommentje:

Egyedüllétet is jobban elviselném, ha már nem kell többet látnom.


Magamra meg nem tudom beosztani mikor legyen időm, mert dolgozok, beesek az órákra, haza meg kb aludni járok.

2015. szept. 12. 08:58
 2/4 anonim ***** válasza:

Egyetemista vagy, de ostoba... tipikus.

Egy nő sem ér annyit, pláne nem olyan, aki elutasított, hogy igyál miatta. Inkább vegyél részt normális, esetleg hasznos programokon... egész biztos vagyok benne, hogy ha akarsz, találsz valamit. Meg úgy általában kösd le magad valami normálissal.


24/F

2015. szept. 12. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
A nőn meg tessék szépen átnézni, mint ha ott se lenne. Köszönni sem kell. Legyél férfi, legyen tartásod, az ég szerelmére!
2015. szept. 12. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Mi a problémád? Egy egyetemre jártok, és? Nem kell semmit sem tenned. Nem jött össze, kész.
2015. szept. 12. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!