Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek a baratnomet 2 eve...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek a baratnomet 2 eve megeroszakoltak? Tobbi lent.

Figyelt kérdés
Baratnomet 2eve megeroszakoltak. aztan ra par honapra osszejott velem. azota is eggyutt vagyunk. de 1es fel ev alatt nm volt intim kapcsoltaunk csokon kinvul. En eddig is vartam ra ezutan is fogok amig o tulteszi magat ezen a dolgon. de mi a velemenyetek ezen hogy lehetne valtoztatni? en 22 eves vagyok. baratnom 16

2015. szept. 12. 09:33
 1/10 anonim ***** válasza:
16 éves a csaj, ha 2 éve erőszakolták meg, 14 éves volt. Így is fiatal, és az ilyen dolgok mély nyomot hagyhatnak egy lányban.
2015. szept. 12. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Pszichoterápiába kellett volna járnia. Nem azért, hogy veled szexeljen, hanem mert ez egy 14 éves lánynak olyan lelki trauma, amit egyedül képtelen feldolgozni. Mindenképp segítségre van szüksége. Csodálkozom, hogy ez a szüleinek eddig nem jutott eszébe.
2015. szept. 12. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
pszichológushoz is vittek de semmi.valtozas. egyedul ki sem mer menni otthonrol. suliba sem mer a buszal menni.autoval vissszuk en vagy a szulei. suli vegen haza kell vinni. a szobaja is ejjel ki kell hogy legyren vilsgitva mert fel. egyedul sem szeret aludni igy a szulei beleeggyeztek hogy neha mikor nm melozok ot audjak.
2015. szept. 12. 09:49
 4/10 opened paradise ***** válasza:
100%

Semmi változás címén már nem is viszik?

Ez nem 2 nap alatt jön helyre,normálisan kéne járnia hozzá.

2015. szept. 12. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Hát, bakker, itt a legkisebb probléma az, hogy nem kívánja a szexet. Ha két éve jár rendszeresen pszichológushoz, és itt tart, akkor váltani kéne talán. Ha egyszer elvitték, de nem történt változás, ezért nem vitték többször, akkor a szülőkkel is baj van. Két év elteltével lassan kezd belemerevedni ebbe az állapotba, egyre nehezebb lesz kimozdítani belőle. Nem akarlak ijesztgetni, de a legjobb úton van, hogy egy teljesen életképtelen felnőtt váljon belőle.

Sokat nem tehetsz, csak annyit, hogy rábeszéled őt is, a szüleit is, hogy kérjék szakember segítségét.

2015. szept. 12. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
kimondta hogy nm jar. azota minden heten 1-2szer viszik pszichologushoz.
2015. szept. 12. 10:49
 7/10 anonim ***** válasza:
Járjon másikhoz, mivel nyilvánvalóan semmire sem jó az aktuális.
2015. szept. 12. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
a honap vegen viszik a szulei olyanhoz aki spontan az ilyenekkel foglalkozik.
2015. szept. 12. 12:20
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Rendes tőled, hogy kitartasz mellette, minden tiszteletem az ilyen férfiaké.


Másik pszichológus, előbb-utóbb megtörik a jég szerintem, ha továbbra is kitartasz mellette.

2015. szept. 12. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Barmennyit varok ra. mert szeretem.a kor kulombseg sem erdekel. haverok azt mondjak hogy hagyjambott mert ahogy en kinezek mar 5 perc mulva mas csajom lenne. de nm erdekel az ok velemenyuk en ebbe a lanyba szerettem bele. es eletem vegeig kitartok mellete ha kell.
2015. szept. 12. 18:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!