Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem tudok ellazulni csókolózás...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudok ellazulni csókolózás közben, nagyon ciki?

Figyelt kérdés
Párom nagyon aranyos, próbál tanitani de nem tudok ellazulni.. a nyelves nem megy :S. Neki voltak már barátnői és igényelné én meg sose csókolóztam, rendes szájrapuszi sem volt mással előtte. Sajnálom szegényt, igazából önbizalomhiányos is vagyok a külsőm miatt bár csúnya nem vagyok csak pl heges az arcom és fogszabályzó is kellene de nincs pénz rá. Szóval ez sem segit a helyzetemen :/ már szakitásra is hondoltam mert úgy szégyellem magam hogy semmit nem tudok jól csinálni.
2015. szept. 13. 20:36
 1/3 anonim ***** válasza:

hunyd le a szemed és hagyd h vezessen!

el fogsz lazulni... Ösztönből jön..

Esetleg ha kettesben vagytok csináljatok olyan dolgot amitől egy kissé felkúszik a libidó :D

Olyankor előbújik minden emberből az állati ösztön a szaporodási vágy :D

2015. szept. 13. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
hát tedd össze a kezed, h bnőd van! :D
2015. szept. 13. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
az exem előtt még úgy rendesen én se csókolóztam senkivel. ahogy az ajkaimra tette az ő ajkait én csak behunytam a szemem, és minden jött magától. azt mondta hogy nagyon jól csináltam :)
2015. szept. 30. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!