Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiatal férfiak; nehéz lekötni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiatal férfiak; nehéz lekötni magatokat/monogámnak lenni, úgy is, ha ismeritek a számotokra megfelelő nőt?

Figyelt kérdés

A fiú barátaim beszélgettek ilyenről ma a társaságban, és az egyiküktől hallottam, hogy szerinte így van. Sőt, ha tudja, hogy ki neki az "igazi" akkor még nehezebb, mert tudja, hogy ahhoz a kapcsolathoz tényleg fel kell nőni.


Elsősorban olyan férfiak véleményét kérdezném, akik nem kórosan önbizalomhiányosak, de nem is egoisták, szóval a középút.



2015. szept. 13. 21:48
 1/5 anonim válasza:

nem annyira, bár most is ezeket olvasom itt:)

szóval a fejemben megfordul ez-az, de kinek nem? és a való életben sosem tennék semmi olyat

2015. szept. 13. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem, sosem volt nehéz monogámnak lennem. Sőt, ha tudom, hogy ki az igazi, akkor meg még inkább erősödik az elköteleződés iránta. Szerintem hülyeség ez a fel kell nőni hozzá. Valaki vagy ilyen, vagy olyan típus ebből a szempontból.
2015. szept. 13. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 opened paradise ***** válasza:

Ha tudnám ki az,akkor most nem egyedül feküdnék...

De én mindig is így álltam hozzá,sose akartam x barátnőt,elég lenne egy,de az egy életre.

2015. szept. 13. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Ez érdekes, bár igen, valószínűleg embertípus kérdése. Én már sokfelől hallottam azt (és nem feltétlenül csajozógép, érzelmileg nulla férfiaktól, de néha még nőktől is : D ), hogy fiatalon megtalálni az igazit ijesztő. Akaratlanul is megfordul a fejedben, hogy miket hagysz ki, még ha tudod is, hogy a kapcsolat többet ér.
2015. szept. 13. 22:11
 5/5 anonim ***** válasza:
Azt, hogy ki az igazi, csak évek múlva lehet tudni. Általában az derül ki, hogy nem az az igazi, akit elsőre annak gondoltunk. A fiatalkori kapcsolatok minimum 90%-a szakítással végződik, de még a házasságoknak is több mint a fele válással.
2015. szept. 13. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!