Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy legyek havercsajból...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy legyek havercsajból olyasvalaki, aki tetszik neki?

Figyelt kérdés
Van egy srác, iszonyat jól elvagyunk, összeillünk, nem véletlenül vagyunk a legjobb barátok, haverok, vagy ahogy tetszik. Bír engem, úgymond bejövök neki, és nekem ő. De megrekedtünk ezen a legjobb haver szinten, olyan furcsa. Mondjuk ő jó előre beharangozta hogy nem feltétlenül akar mostanában párkapcsolatot... Nagyon jól érzem magam mellette, szóval örülök hogy van ő nekem mint haver, de lehet hogy tetszik is, és az meg baj, mert én neki nem, vagy mi...
2015. szept. 17. 14:59
 1/4 anonim ***** válasza:
A jelenlegi kapcsolatotokból mindent megkap, amire igazán szüksége van. Talán a barátság extrákkal kapcsolat sem lenne ellenére, de ez a legtöbbeknél már a párkapcsolat előszobája, úgyhogy nem erőlteti. Az viszont örök igazság, hogy az ember akkor látja igazán értékesnek, amije, van, ha elveszíti. Kezdj el randizni, tölts vele kevesebb időt, hogy hiányozz neki, és érezze, hogy elveszíthet. Ha valóban olyan nélkülözhetetlen vagy számára, akkor lépni fog, hogy el ne veszítsen.
2015. szept. 17. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
A barátság extrákkal nagyon kizárt, amúgy. :) Nekem nem fér bele, oka is van, de inkább hagyjuk.
2015. szept. 17. 15:12
 3/4 anonim ***** válasza:
Nyilván ezt ő is tudja, pont ezért nem is közelít feléd ilyen szándékkal. Ettől eltekintve számára valószínűleg az lenne az ideális, de párkapcsolatot nem akar, úgyhogy inkább csak barátok vagytok. Erről a holtpontról csak a drasztikus változás mozdíthat ki titeket egyik vagy másik irányba. Ha konkurencia kerül a képbe, vagy tenni fog azért, hogy megerősödjön a kapcsolatotok, vagy elenged, ha csak azért volt melletted, mert élvezte a rajongásod.
2015. szept. 17. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Hát, akkor lehet hogy tenne értem, mert rajongás nincs, vagyis nagyon bírom, de ő is engem, ez nagyon látszik. Nagyon egy hullámhosszon vagyunk, humorra, meg mindenre. Amúgy én fel is nézek rá, mert nagyon sikeres az egyetemen, most fogja befejezni.
2015. szept. 17. 15:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!