Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nők! Zavar titeket, ha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők! Zavar titeket, ha egy férfi sovány? Minimum hány kg-os férfival jönnétek össze?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy magasságtól is függ, úgyhogy írjátok úgy, hogy ha annyi magas, akkor hány kg a legkevesebb, ami elfogadható:

- 170

- 175

- 180

- 185

- 190

- 195

- 200


2015. szept. 17. 21:23
 1/8 anonim ***** válasza:

Jaj nekem, még mindig sokan nem fogjátok ezek szerint fel!


A kg az csak egy szám. Most ez a kg ez tiszta zsír vagy tiszta izom? Mivel a kettő nem mindegy!


Számomra inkább izom legyen rajta, és ne túlnyomóan zsír!


Egyébként nem zavar, ha sovány!

2015. szept. 17. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nekem csak a sovány pasik jönnek be, de azért ne úgy nézzen ki, mint egy deszkalap, és ne álljanak ki a bordái, szóval egészséges benyomást keltsen azért.
2015. szept. 17. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
67%

Ha nagyon szeretek valakit, elfogadom így is. Tény viszont, hogy nekem a legkevésbé vonzó tulajdonság egy férfin, ha vékony.

A cm/kg relatív, nem is tudok mit mondani, mindenkin máshogy oszlik el.

A párom 170 cm/90 kg, ő tökéletes így.

2015. szept. 17. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
73%
Már nem pasizok, de amíg pasiztam, addig sem hordtam magammal mérleget. A párom 160 cm, 70 kg és imádom. De 60 vagy 80 kg-osan is imádnám.
2015. szept. 17. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
73%

Nekem barátom 175 cm és 75 kg.


Engem jobban érdekel, hogy egy férfi hogy áll a dolgokhoz, milyen a személyisége, minthogy azon gondolkozzak, hogy nem-e túl sovány.


Ha valaki sovány vagy kövér azon tud változtatni, így ez a része nem izgat. A magasságról annyit, hogy ne legyen nálam alacsonyabb és ennyi.

2015. szept. 17. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
van egy fiu aki bejön de pont azon a baj hogy vékony olyan kis vékony lába van meg háta kajak és nekem mellette nagyok a combjaim meg hátba is lány létemre erősebb vagyok kb 190 centi és 165 kb....
2015. szept. 17. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Ha 95 kiló akkor rendben, de ha 95 és fél kiló, akkor már sztornó? Vagy a reggeli kakilás ellőtt vagy után jöhet a mázsálás?


Hű, nem hordok magammal mérleget - lehet, hogy kellene? - arányos legyen.

2015. szept. 18. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Nekem felfoghatatlan hogy lehet valaki 90kg :D Én akármit csinálok 60 fölé nem nagyon tudok menni. Maximum akkor sikerülne, ha az egész életem arról szólna, hogy eszek, edzek, felváltva. Emellett semmi mást nem csinálhatnék.

Ez így mennyire oké?

2015. szept. 27. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!