Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Pasik, oszinten ti elvezitek,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pasik, oszinten ti elvezitek, ha elcsabitok egy not majd nm akartok tole semmit?

Figyelt kérdés
2015. szept. 18. 09:15
 1/3 anonim ***** válasza:

Elcsábítottak? Nem akartak tőled semmit? Kiismertek? Túl sokat adtál magadból?


Rájöttek, hogy nem te vagy az igazi és nem futottak tovább üres köröket? Mi ebben a baj?

2015. szept. 18. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
élvezném ha képes lennék rá
2015. szept. 18. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

ugyan ezt visszakérdezhetném - és jogosan - hogy Csajok, oszinten ti elvezitek, ha elcsabitok egy ferfit majd nm akartok tole semmit?

Szerintem nem kell általánosítani, vannak rendes emberek, akik nem az egojukat akarják növelni azzal, hogy ilyeneket csinálnak... Személy szerint soha nem húztam még egy lány agyát. Ha úgy éreztem hogy esélytelen 24 órán belül mindenképpen megmondtam neki. 24/F

2015. szept. 18. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!