Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok szerettek táncolni egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok szerettek táncolni egy vadidegen fiúval?

Figyelt kérdés
ha oda megyek egy csajhoz hogy táncoljon velem de nem ismerem, ha egy kicsit megtapizom az jó vagy rossz irányba viszi a dolgot?
2010. márc. 13. 19:18
 1/6 nielindi ***** válasza:
71%
ha engem kezdenél taperolni, lehet leb*sznék egyet. szerintem rossz irányba vinné a dolgokat. 23/L
2010. márc. 13. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ne taperolj. Légy a szavak embere. sokkal sikeresebb. a bunkó faszok taperolnak orrba szájba. én sose taperoltam de általában beadta mindig az ismerkedés a hozzá fűzött reményeimet.20/F
2010. márc. 13. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
egy idegennel táncolni nem rossz dolog,de ha elkezd tapizni,fix hogy felpofozom
2010. márc. 13. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Csatlakozom az elsőhöz. Frásznak hiányzik h egy vadidegen fogdossa. Ezért nem is járok ilyen szórakozóhelyekre. 16/L
2010. márc. 13. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Hát szerintem azért a nagyobb discokban más a helyzet. Ott azért már sokszor megy egy kis taperolás felháborodások nélkül. Jó nem arra gondolok, hogy ott elkezdi valaki fogdosni egy lány mellét de csípő meg fenékfogdosás és simulás van.
2010. márc. 13. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
78%
mert a nagyobb diszkókban hemzsegnek a ribik és a kiégett agyu s eggfej tapló bunkó gec'k.
2010. márc. 13. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!