Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem akar kapcsolatot, de én...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem akar kapcsolatot, de én igen, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Nemrég szakított a barátjával, pár hónapja, és nem akar még kapcsolatot, nem vagyunk közömbösek egymásnak, mit csináljak, hogy közbe ne "ijesszem meg" a közeledésemmel?
2015. szept. 20. 12:21
 1/4 anonim ***** válasza:
Szia! Ilyen esetben sajnos nem tudsz mást, csak várni és megpróbálni támaszként a közelében maradni.. persze ebből áteshetsz az örök barát végletbe, ennek ellenére a nyomulás ilyenkor nem igazán ajánlott, csak elidegeníted magadtól és általában ha idő előtt bele is vág egy kapcsolatba annak 90%-ban bukta a vége.. Muszáj hogy túl legyen az előző párkapcsolatán mielőtt újba kezdene. Ha esetleg átkerülsz barát zónába mikor a csaj már túl van a dolgon, megpróbálhatod hogy kissé hanyagolni kezded és a ritkábbra vett érintkezési alkalmakkal elkezdesz finoman közelíteni mint lehetséges partner.. fis finom célzásokkal nem lerohanva. 21/L
2015. szept. 20. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Menekülj, amíg csak lehet! Voltam hasonló helyzetben, tudat alatt vagy szándékosan de ki fog használni. Félig nyomultam, udvaroltam teljesen hülyét csináltam magamból. Próbált is kihasználni, teljesen barát zónában voltam. De végül sikerült kitörni össze is jöttünk. 2 évig voltunk együtt, még egyszer nem esnék ilyen hibába. Teljesen meg emésztette a kapcsolatunkat ezeket a dolgok, főleg engem.. Ez van ember hibázik, de tanulni kell belőle.
2015. szept. 20. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Fél évig! Az a fél év nem volt valami jó érzés...
2015. szept. 20. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Amicos válasza:
Légy határozott és csókold meg!
2015. szept. 22. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!