Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szabadidős tevékenységekre...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szabadidős tevékenységekre hogy tudnék új embereket megismerni és hozzá barátokat szerezni?

Figyelt kérdés
Például közös sportolás vagy zenélés. Budapesten.

2015. szept. 20. 15:01
 1/1 anonim ***** válasza:

Ez a leg nehezebb kérdés. Vannak társkeresők pl: greenlove, badoo, twoo, ahol érdeklődési kör, kor, és régió alapján szűrheted a találatokat. De volt még 10-20 csak már nem emlékszem nem nagyon járok ilyen helyekre.

Amúgy én is szabadidő tevékenységre keresek társakat tőled 200km-re csak én tudományokkal foglalkozom és az olyan ritka mint az albínó jegesmedve. Én a városban nézelődöm veszek egy kávét vagy rágyújtok olyan helyeken ahol sokan vannak, és ha olyasmit hallok akkor jön a sablon dumám:

Elnézést nem tudtam nem meghallani hogy ***-ról beszélgettek, értek a témához és....

A többit a helyzet adja. :D De nem jön be :( nem küldenek el egy napig oda csapódtam de nem olyanok akik elszánt professzorok.

Neked a sportolásban javaslom hogy szemelj ki valakit a sportpályán pl: futót és fuss vele egy kört csak úgy idegenül. Aztán ha megáltatok üdvözöld és kérdezgesd konkrétan mit sportol: foci ...stb

A zene a leg egyszerűbb társkereső:

Min játszasz? gitár? Ülj le hangszereddel egy forgalmas helyre jól kiöltözve szép divatos ruhába ne nézzenek csövesnek és játsz a hangszereden. Én szájharmonikázom és volt egy ismerősöm aki gitározott vele jártam a városközpontba zenélni. Jöttek mentek az emberek néha lassítottak, keresztény rock zenét játszottunk énekeltünk is. :) Úgyhogy aki rátermett annak könnyű!

2015. dec. 12. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!