Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha a lány igy reagál a "meghúz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a lány igy reagál a "meghúzlak" szóra, ott lehet valami?

Figyelt kérdés

kettesben voltunk egy kávézóban, szülinapja volt. Azt mondta, ma már 3man húzták meg a fülét. Erre azt mondtam, hogy oké, akkor mindjárt meghúzlak énis - úgy nevetett, mint akinek viccet mondtak volna, aranyosan nevetett


ez vajon lehet valami? vagy ne képzeljek bele?


2015. szept. 20. 15:56
 1/8 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező, szerintem beleképzeli!
2015. szept. 20. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
ha valaki olyan mondd ilyet, akitől nem akarok semmit, vagy esetleg nem igazán ismerem, akkor kínosan nevetek :D
2015. szept. 20. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ebbe nem kell beleképzelni semmit. Udvariasságból az ember egy ilyen kétértelmű viccre akkor sem ugrik hátra két lépést helyből, eltorzult arccal üvöltve, hogy "Neeeem, te aztán nem húzol semmit!", ha az illető egy fokkal rosszabb még az ördögnél is. Tulajdonképpen ha tetszenél neki, még rosszul is jöhet ki, hogy te r*binek nézted, hiszen őket szokták csak úgy "meghúzni". Persze mivel viccből mondtad, nem sértődött meg, de az is ugyanúgy jogos lett volna.
2015. szept. 20. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
szerintem azért reagált így mert hát hogy máshogy reagált volna....annyit mondhatok ha én titkon rá vagyok gerjedve a csajra és erre a jókor jó helyen elsütött szövegre csak úgy nevet mintha viccet mondtak volna...nos akkor azt annak könyvelném el hogy kb magasról tesz rám mint férfire, mert máskülönben belement volna ebbe a játékba mégha nem így úgy hogy (hát gyerünk)de amolyan rébuszokban beszélve
2015. szept. 20. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Én azért elképzelem ezt az aranyos nevetést... Olyan csaj aki mindnen röhög mert nem jut el az agyáig semmi :)
2015. szept. 20. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Remélem sokat ivott, hogy ha egy ilyen "viccen" így tudott nevetni. Ha józanul nevetett, akkor nem százas.
2015. szept. 20. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
régóta ismerjük egymást, és boldogan mentünk kávézni is... régen azt mondta, hogy szereti a kávézókat, úgyhogy mondtam neki, hogy emlékszem erre :)
2015. szept. 20. 17:31
 8/8 anonim ***** válasza:
Jah te vagy az az alomjani aki szerint a csaj elolvad attol, hogy emlekszel ilyen apro reszletre. :D
2015. szept. 20. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!