Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk/férfiak! Ti szeretitek,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk/férfiak! Ti szeretitek, ha egy nő bocsánatot kér, néha akkor is, amikor igazából nektek lenne okotok, de a béke érdekében?

Figyelt kérdés
Fiú-lány barátságról van szó egyébként.
2015. szept. 20. 23:42
 1/9 anonim ***** válasza:
Én azt szeretem, ha mindkettőnk akkor kér bocsánatot, amikor oka van rá. Legyem szó párkapcsolatról, vagy akár barátságról.
2015. szept. 20. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 opened paradise ***** válasza:
Ő gondolja ezt,hogy nekem kéne,nem pedig így van,ugye?
2015. szept. 20. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
12%
Szeretem, ha bocsánatot kérnek tőlem, akkor is, ha semmi okuk rá. :)
2015. szept. 20. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Csak akkor kérjen ha valóban oka van, de akkor mindenképpen.
2015. szept. 20. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Elég lenne ha ilyen helyzetben nyitna..
2015. szept. 20. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Ezzel félreteszi a saját egóját. És amelyik lány erre képes azt én nagyon tudnám szeretni. :D


De lényegtelen a neme, aki képes félretenni az egoját, az nagyon szeretetteljes ember lehet. :)

2015. szept. 20. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Nem.

Ha nekem kell bocsánatot kérni,ha úgy érzem,akkor én kérek.

Amikor egyértelmű a helyzet, és neki kell megtenni, akkor kérjen.

Nem vagyok lábtörlő.

2015. szept. 20. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nő vagyok. Olyat nem tennék, hogy bocsánatot kérek, mikor nekem volt igazam.. megtanultam viszont bocsánatkérés nélkül megbocsátani. Sokaknak nehezére esik kimondani bizonyos szavakat, és inkább tettekkel próbálnak nyitni a másik fél felé. Szerintem erre van inkább szükség egy kapcsolatban, néha félre kell tenni a büszkeséget, és mutatni némi nagyvonalúságot. Előbb-utóbb úgyis bocsánatot kér valamilyen formában az illető.
2015. szept. 21. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Én még akkor sem várnám el, ha ő hibázott.


Ha meg én akkor elsunnyogom.


Sej, de szép is a konfliktuskerülő személyiségzavar :)

2015. szept. 21. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!