Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy dolgozzam fel a félelmeim...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy dolgozzam fel a félelmeimet és hogy lehetnék nem különc lány?

Figyelt kérdés

Én egy nagyon zárkózott lány vagyok, nehezen ismerkedek és barátkozok, ilyen magának való típus. A külsőmmel nincs gondom, sok fiútól kaptam már dicséretet és sok pasi bepróbálkozott már, de mindet elhajtottam. Távolságtartó vagyok, domináns jellemű, hideg és kimért. Eddig összesen egy barátom volt, vele nagyon jól kijöttem lelkileg, de a szexualitás nem volt rendben.

Félek a szextől, élvezem meg minden, orgazmus gondjaim sincsenek, de szex alatt kiszolgáltatottnak érzem magam, én meg irtózok a kiszolgáltatottságtól, főleg ha egy pasival kerülök ilyen helyzetbe. És az sem segít hogy az ágyban mindig én irányítok, akkor is ezt érzem.

Jól el tudom rejteni a valódi érzelmeimet, de titokban nagyon zavarba tudok jönni ha egy pasi a külsőmet dicséri vagy amikor szexuális megjegyzéseket tesz rám. Ezért mivel nem szeretnék egy darab húsnak tűnni, már 15 éves korom óta fiús ruhákba járok (fekete acélbetétes bakancs, fekete nadrág, fekete ing, bőrkabát, vagy ilyen military cuccok), az eszemmel szeretnék kitűnni nem a testemmel, mert eddig csak ilyen nőcsábász hülye pasikat fogtam be, az értelmesek valahogy elkerültek.

A csendes, érzelmes visszahúzódó pasik felé meg nem merek nyitni, mert egyfajta büszkeség van bennem hogy nehogymár én kezdeményezzek. Meg emellett félek is megnyílni másoknak, talán a sebezhetőség miatt is. Meg azért is mert már szinte a védjegyemmé vált ez a stílus, mindenki úgy hív hogy Különc, Elérhetetlen, Jégkirálynő meg hasonlók. Az előnye ennek hogy megvéd a csalódásoktól, a hátránya hogy megfoszt az örömöktől. Gyakran van hogy egy álomvilágba menekülök, imádok csak úgy álmodozni, merengeni, gondolkodni, órákat el tudok úgy tölteni hogy csendben fekszek és álmodozok. Emiatt persze a társas kapcsolataim nullák, olyan kívülállónak érzem magam az emberek között. Tudom hogy ez nem normális és változtatni szeretnék, de nem merek mert félek. Mit tegyek, vagy mit gondoltok erről?

21L



2015. szept. 23. 12:52
 1/9 anonim ***** válasza:
Ha mindezt egy 25 eves szuz lanytol hallanam el is hinnem, de te aki mar kureltal 16 evesen ez valahogy nem hiszem hogy igaz.
2015. szept. 23. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Erről beszéltem veled egyik éjszaka.

Az inkább igen, az már a majdnem nem. :/


Egy normális 22 éves férfi. :)

2015. szept. 23. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
2-es: Te sem vagy normális és senki ezen a világon.
2015. szept. 23. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

3as nagyon is igazad van. Egyáltalán nem is a normális rám a megfelelő szó. Olyan olyan vagyok, aki kimer törni a saját korlátaiból és mert önfeledten boldog életet élni. A f&sz&m sem akar normális életet, ha élhetek különlegesként! :)

Köszönöm, hogy szóltál. Pacsi! :)

2015. szept. 23. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Csaje én is ilyen vok, csak szüz lányként :D N
2015. szept. 23. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Téged csak jól meg kellene dugni hogy magadhoz térj
2015. szept. 23. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

"Mit tegyek, vagy mit gondoltok erről? "

Azt, hogy te is csak egy beteg elméjű vagy ezen az oldalon!


"hülye pasikat fogtam be, az értelmesek valahogy elkerültek. "

Mert te milyen vagy? A leírtak alapján minden, csak értelmes nem! Egy agybeteg!

2015. szept. 23. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
2# Kétlem hogy velem beszéltél volna.
2015. szept. 23. 17:29
 9/9 anonim ***** válasza:
2es vagyok. Mosómasa... :)
2015. szept. 23. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!