Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk, szeretitek, ha a barátnő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, szeretitek, ha a barátnőtök süt/főz nektek?

Figyelt kérdés
Mit gondoltok, ha már a kapcsolat elején is pl süt nektek a lány sütit, csak mert imád titeket, bár nem túl jó szakács? Néhányan mondták, hogy még az elején nem kellene ilyet csinálni, csak olyan jó érzés, amikor örül a sütinek, amit neki csináltam.
2015. szept. 23. 13:48
 1/5 anonim ***** válasza:

hát én több dolgot kaptam barátnőmtől, kedves gesztusokat főleg...

de legjobban a mézeskalácsnak örültem :D még az sem esett annyira jól amit én kértem karácsonyra :)


22F

2015. szept. 23. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én nagyon örülnék ilyennek.
2015. szept. 23. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Még nem volt ilyenben részem.
2015. szept. 23. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Amit a két kezével süt-főz Nekem egy Nő az többet ér bármilyen más ajándéknál. Nem érdekel ha elrontja, majd legközelebb jobban sikerül....a szándék a fontos.

Egy férfi szívéhez a gyomrán keresztül vezet az út.....

37F

2015. szept. 23. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Igen, amíg volt barátnőm örültem neki, ha főzött és sütött. Szerintem ez az egyik legjobb egy párkapcsolatban.
2015. szept. 23. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!