Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért baj az egy 37 éves...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért baj az egy 37 éves pasinak, akinek van csaja, hogy törlön a face oldalamról?

Figyelt kérdés
Egyszer találkoztunk beszélgettünk, aztán megmondtam neki, hogy részemről nem lesz több. Kicsit megsértődött. Most meg megkérdezi, hogy miért törlöm!
2015. szept. 25. 22:30
 1/9 anonim ***** válasza:
0%

Én is megsértődnék, ha visszautasítanának. A f*** ki van már veletek, nők!


De amúgy ha van barátnője akkor elég bunkóság ismerkedni. Ettől függetlenül még áll amit mondtam.

2015. szept. 25. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Számomra nem volt a szimpatikus mint pasi, mint ahogy én neki.Nem éreztem a vonzalmat iránta. Ez miért baj?
2015. szept. 25. 22:42
 3/9 anonim ***** válasza:
0%
Nekem nem baj. Most nem én voltam az áldozat. Irántam sem érzett soha senki együttérzést. De attól még véleményem lehet.
2015. szept. 25. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

gondolom vagy gyors numerát, vagy hülyíteni, hogy legyezgesse a hiúságát....

jobb h dobtad hidd el!

2015. szept. 25. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Megmondtam neki, hogy én írányítok, de nem hitte el, most meg megsértődik. Jogtalanul.
2015. szept. 25. 22:50
 6/9 anonim ***** válasza:
Engem egyáltalán nem érdekelne, legyintenék és másnapra el is felejteném az illetőt. Mondjuk én az ilyesmit már ott helyben úgymond "élőben" lerendezem, amikor közölnék velem a visszautasítást, ezt csak teoretikusan mondom mert ilyen még nem fordult elő, valahogy imádnak vagy csak folyamatosan mázlim van :-) Nagyon amatőr húzás visszakérdezni, hogy miért töröl, nekem az önbecsülésem ezt eleve nem engedné meg. Úgy lennék vele, hogy így járt, és valószínűleg nekem is jobb lesz így.
2015. szept. 25. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 omba ***** válasza:

HA egyszer találkoztál vele, akkor nem "ismerős", amúgy mi köze van hozzá?

De hol kérdezi ezt?

2015. szept. 26. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Az egyik közösségi oldalon, de ez nem fontos szerintem.
2015. szept. 26. 20:43
 9/9 anonim ***** válasza:

tiltsd már le a francba, igen, végig van sértve a hiúsága!!!


na és?


ha annyira félre akar kúrni, akkor neme egyszerűbb felcsípni egy útszélit jó pénzért?


Ember, nő vagy, legyen már tartásod!!!

2015. szept. 26. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!