Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Pasikat mennyire zavarja hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pasikat mennyire zavarja hogy mas pasik is oda vannak egy noert aki tetszik neki?

Figyelt kérdés

Azt mondjak nagyon eros es vonzo kisugarzasom van, mindig megkapom hogy megorjitem a pasikat, sokszor en vagyok tema is.

Ha egy pasit igazan erdeklek es tetszem neki, ez zavaro tenyezo lehet, hogy azt latja masoknak is tetszem?


2015. szept. 26. 13:40
 1/5 anonim ***** válasza:
Engem zavarna, mert tudnám, hogy hamarosan talál nálam jobb pasit, és ejtve leszek.
2015. szept. 26. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem tépnék hozzád sorszámot.
2015. szept. 26. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
De akkor mit csinaljak, hogyan valtoztassak ezen? Normalisan oltozkodom, nem rakom ki a melleimet. Tisztesseges lany vagyok. A kisugarzasomat nem tudom befolyasolni. A pasik szeretik a tarsasagomat mert szerintuk komolyabb csaj vagyok mint a korombeliek, de senkinek nem adok olyan jeleket amibol tobbet gondolhatnak, nem szorakozom mas erzeseivel.
2015. szept. 26. 16:29
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha normális lány vagy, akkor úgyis mindig rengeteg udvarlód lesz, nem tudsz ellene tenni.
2015. szept. 26. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Sunshinedoll ***** válasza:
NAGYON zavarja őket. Mindegyiket. Kivétel nélkül.
2015. szept. 26. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!