Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy olyan férfinél, akinek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy olyan férfinél, akinek úgymond nem nőtt be a feje lágya, hogy lehetne elérni, hogy megkomolyodjon?

Figyelt kérdés
2015. szept. 26. 14:38
 1/8 anonim ***** válasza:

Sehogy, majd az élet és a saját tapasztalatai megkomolyítják, plusz a sok csalódás!


A férfiak mindig később érnek, mint a nők!

2015. szept. 26. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Mégis, mi a fenét jelent, hogy nem nőtt be a feje láűgya? Fejtsd ki bővebben, kérlek!
2015. szept. 26. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
69%
Sehogy. Majd egyszer megkomolyodik, amikor az elet ugy hozza. Gondolom kell neked a pasi es meg akarod valtoztatni. Segitek, nem fog menni.
2015. szept. 26. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Elérni sehogy. Ha ő akar változni, akkor fog is, ha nem akar, akkor nem fog.
2015. szept. 26. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 omba ***** válasza:
67%
Mást gondol, mi te?
2015. szept. 26. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Te sehogy nem fogod tudni elérni, én is ilyen férfi vagyok, eléggé el voltam kényeztetve, és nagyon lazán veszem a dolgokat.Voltak már olyan lányok akik megpróbáltak megváltoztatni, de ezzel nálam mindig az ellenkező hatást érték el, nem bírom ha rá akarnak valamire kényszeríteni, az ilyen csajokból hamar kiábrándulok. Ha valaki velem szeretne járni, az fogadjon el olyannak amilyen vagyok, ha ez nem megy, akkor ne is akarjon velem kapcsolatot. Majd én megkomolyodok, ha magamtól elhatározom, de más ne próbálja az ilyesmit rám erőltetni, mert akkor faképnél hagyom.
2015. szept. 26. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
34%
Megkomolyodjon= minden idejét pénzét a nô kényelmének, és akaratának szolgálatába állitsa. Videójátékra filmekre gyûjt? Ez gyerekes, inkább tegye félre a pénzét, hogy majd a barátnôjével egy két hétre külfôdre mehessen nyaralni, ( mert nincs annál jobb mint a horvát tenger parton henyélni, vagy francia országban drága éttermekben zabálni) esetleg kocsira gyûjteni( mert mennyire rossz a nônek bkv-val utaznia) vagy szuper ajándékokat venni( ékszer, táska, stb)! A férfi inkább dolgozzon vagy támogassa a csaja hobbiát(ne pedig "gyerekesen" viselkedjen) mert minden férfi aki nem ezt teszi, az nem érdemli mg a csajt, mert nem nôtt be a feje lágya:)
2015. szept. 26. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
17%
7-es, király vagy! :D
2015. szept. 26. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!